Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legolcsóbb tápszer? SOS!

Melyik a legolcsóbb tápszer? SOS!

Figyelt kérdés
Kérlek titeket ne ítéljetek el! Egyedül maradtam a 3 hónapos kislányommal, apuka lelépett, nem ad 1 forintot se. Nem így terveztük a pici jövőjét, de így alakult. Sajnos egyre kevesebb a tejem, sokat idegeskedek. Melyik a legolcsóbb tápszer? Feliratom majd az orvossal, holnap megyünk az oltásra. Egész éjjel ordított mert alig jött a tej. Éhes volt.
2014. jún. 24. 16:25
 1/8 A kérdező kommentje:
És nem gyesre szültem. Tgyásom elég jó, de lakást fenntartani és megélni kevés :-(
2014. jún. 24. 16:28
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az elején a Novalac Allernovát írták fel, ez receptre még 400 ft sincs és 400 grammos.
2014. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos tápszerben nem vagyok otthon, de miért nem mèsz el a gyermekorvoshoz gxorsan és íratod fel? Ha most nem dolgozik biztos van ott valaki.Sajnálom a történteket.Apuka nem érti meg hogy éhes a pici? Ne adjon pénzt, de menjen a dokihoz tápszerèrt sos.Majd a bíroság eldönti, hogy mi jàr neked és akkor majd kötelezik de addig is kell enni....
2014. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Humana Baby Fit plus a legolcsóbb.
2014. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia kedves kérdező. Nekünk kb. 10 doboz felesleges tápi van itthon ha érdekel írj privát. Vhogy el jutattom neked.
2014. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

milupa fermentál

800g 942.-

Írasd fel a dokival szerintem ez a legolcsóbb

2014. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvos, illetve az asszisztens meg tudja neked nézni a számítógépükön, hogy melyik a legolcsóbb. Valószínűleg amúgy is tudják, biztos volt már ilyen kérése másnak is. Arra is figyelj majd, hogy ne csak a darabárat nézzék, mert a tápszerek különböző kiszerelésűek. Nekünk volt olyan, ami 300 gr-os és olyan is, ami 900 gr-os.
2014. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam Humana Plus 1-et eszik, most 4 hónapos. Receptre 50%-os támogatás van a nem HA tápszerekre. A Humana Plus 1 receptre 600 Ft, recept nélkül 1225 Ft körül van: [link] Itt drágább, mindenképp gyógyszertárban kérd, mert üzletekben, drogériákban drágább, mint gyógyszertárban. Pl. ez a tápszer a Rossmannban 1800 Ft, a gyógyszertárban 1225 Ft.

Viszont, a sima 1-es tápszereket akkor használhatsz, ha neked vagy a gyerek apjának vagy közeli rokonnak nincs semmilyen élelmiszer allergiája, főleg laktózérzékenység. Ha ez előfordul a családban, akkor mindenképp HA-s tápszer kell a kicsinek, ezeknek a támogatása csak 25%.

A Humana HA1 Plus recept nélkül 2100 Ft körül van, receptre 1500 Ft körüli, ez a legolcsóbb HA-s tápszer a Humanak közül: [link]


Egyébként ajánlom a Humana-t, mind a 3 gyerekem ezt ette és szerintem jó minőség, van olyan jó, mint a Nestlé Beba. Persze, hiába veszel ilyen meg olyan tápszert, ha a babának fáj a hasa vagy székrekedése van tőle, akkor érdemes másikra váltani.

2014. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!