Nutrinidrink multi fibre táplálék kiegészítő tápszert adott már valaki 1 éves babájának? Lehet melegíteni? Hogy vált be? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 11. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:

1,5 éves kortól kapja a lányom.

Vacak lesz, ha melegíted. Szobahőmérsékleten vagy hidegen finom, hisz olyan mint egy ízesített joghurtital/ shake.

Eleinte nem itta, utána megszerette, most elhagyni próbáljuk,mert

2018. ápr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

elküldte:

mert jelenleg nincs gyarapodási gond. 2,5 éves most.

2018. ápr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2018. ápr. 11. 19:02
 4/9 A kérdező kommentje:
Még talán annyit hogy reggel vagy este kapta?
2018. ápr. 15. 13:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor elfogadta, akkor reggel és este is. Eleve napi 2-t írtak neki. De az elején 1-et se ivott meg úgy, hogy egész nap kínáltuk.
2018. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekünk napi 1 üveget 2x100 ml írtak

Eddig reggel adtam neki meg is itta az egészet 200 ml de napközben semmit nem eszik

Eddig sem sokat evett de most még annyit sem.

Lehet hogy ez miatt?

Most megpróbálom este adni

2018. ápr. 15. 17:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel 1 palack 300 kcal, ami egy 1 éves kcal igényének fele-harmada (súlytól függően), ezért jó hogy eltelíti egyben adva.
2018. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Pedig azt mondta a doki hogy 2 palackkal is adhatok neki ha elfogadja. De eddig egyet adtam és annyit is fogok csak akkor este

Köszönöm szépen a választ

2018. ápr. 15. 19:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmi rosszat nem mondott a doki. A gyarapodás támogatása a cél, nem? Csak annyi, hogy az lenne az ideális, ha nem evés helyett, hanem evés mellett kaphatná. Hogy ezt hogy éred el, már rajtad áll.

Lehet egy módja pl.: ha kortyonként kínálod minden étkezés után.

De én az olyan napoknak is örültem, amikor csak ezt itta meg, mert ezzel is többet vitt be, mint amit enélkül evett volna.

2018. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!