Simo Nora kérdése:

Baj van? Nem akar enni

Figyelt kérdés
A kislanyom 2,5 honapos naponta 5x eszik 100-180ml, teljesen tapszeresek vagyunk. Az utobbi heten is 340grot gyarapodott. A mostani sulya 5380gr,3000gral jottunk ki a korhazbol. Idaig semmi gond nem volt. 4-4es fel orankent evett, ejszaka birta este 10 oratol hajnali 4ig.ma viszont nem igazan akar enni 90ml, 100ml de evett utana 3 orara 180at utana 5 orara megint csak 100ml.ez csak egy ilyen nap, vagy kellene aggodnom? Es amugy is baj az ha csak normalisan is 4 es fel orara ehezik meg?
2018. okt. 4. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj. Van olyan napja sz én babámnak is ,hogy később éhezik meg.
2018. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj

Te sem eszem minden nap ugyanannyit


A minimum gyarapodás hetente 150g

200-220g az átlag.

Ha valaki 250g-ot gyarapodik már dicsérik.

Te ezt túlteljesíti!

Úgyh ne görcsölj!

2018. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy egy ilyen nap belefér! Igybis bőven meghízza ami az elvárás!
2018. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a nyugtato szavakat, most este megevett 130mlt,mondjuk utana gorcsolt. Tegnaptol nem adok gorcsoldot lehet az is a baj, hogy jobban megterhelodik igy a pocak es kesobbre emeszt igy kesobbre lesz ehes??
2018. okt. 4. 21:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én babám jövőhéten 4 honapos teljesen tápszeres , nagyjából ugyan abban az időben mint a tiéd csinálta ugyanezt . Csak rágta a cumisüveg végét meg tologatta a nyelvével jobbra balra a szájában alig akart enni valamit. Aztán volt olyan is hogy evett békésen jó ízűen aztán egyszer csak sikítva kezdett sírni. De nagyjából 2 hét alatt javult a helyzet. Vissza jött az étvágya. Annyiban változott ez idő alatt hogy a reggeli 2. Étkezést eltolja egy -másfél órával tehat 4-4.5 óra telik el a 2 étkezés között. Szerintem ne aggódj.
2018. okt. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
VagyTOK?Ragozni nem tudsz miert vállaltál gyereket?
2018. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pont most írtam ki ugyanezt a kérdést kb. Mi 3 hósak vagyunk és 1 hete kb ezt csinálja... ha megkínálom 4 órával az előző evéshez képest akkor ordít... :-( napi 4x eszik 130-160ml között... de már nem tudom melyik sírás az ami az éhséget mutatja... :-( amúgy nyugodt baba. Mosolyog állandóan, csak ez az evés lett mumus... tanácstalan vagyok...
2018. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem mi vagyunk ezzel egyedul. Nagyon zavar mert eddig nagyon jo etvaggyal evett, eltelt igy mar egy het csak 120grot hizott, maskor sokkal tobbet szokott. Most mar nagyon aggaszt...
2018. okt. 9. 02:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is jó evök voltunk... :-( engem is nagyon idegesít ez a dolog, de néman nem halt még éhen gyerek, szóval ha éhes akkor jelez. 4 hósan jön a kóstoltatás és a hozzátáplálás, hátha akkor megjön az étvágya.
2018. okt. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
En is csak remenykedni tudok, hogy valtozni fog a dolog. Meg az a szerencse eddig jol nott, epp fogyni ne fogyjon s aztan csak eszik annyit, hogy eleg legyen.
2018. okt. 9. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!