Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nagyon mohón evő 2 hetes...

Nagyon mohón evő 2 hetes kisbabának milyen cumisüveget tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

A kisfiam irtó mohón eszik cumisüvegből. Nagyon hangosan, szinte zaklatottan nyel, egy idő után a száján csorog ki az anyatej. Nem tetszik neki a dolog, felhúzza magát rajta. Avent és MAM cumisüveget próbáltuk, nem igazán váltak be, az Aventből félre is nyelt többször is. Talán túl nagy lehet neki a lyuk a cumin? Vagy arra gondoltunk még, hogy esetleg a mellbimbó formájú cumi miatt, de szinte az összes cumisüveg olyan.


Vagy lehet ez még jobb? Beletanulhat, mint a szopizásba?


2018. okt. 11. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Aventet használtunk újszülöttnek az 1-es cumival, vettem még pár fajtát, egyik sem volt túl jó, így maradtunk az avent-nél.
2018. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sűrítenèm a tápszert. Nutrilon sűrítővel.
2018. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Medela Calma. Nehezebben lehet inni belőle. Szerintem ez beválhat, bár kicsit húzós az árra.
2018. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ára*
2018. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam szinte az összes cumisüveget és nálam a Tommee tippee 0-ás győzött. Alig jön belöle. Simán tudtam mellette szoptatni is, nem lett cumizavaros a lányom.
2018. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!