Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Miután megszületik a baba,...

Miután megszületik a baba, hogyan zajlik az etetése a kórházban?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy akkor még elvileg nincs tej, csak esetleg előtej,de az se biztos. Azt is értem hogy az inger miatt fog termelődni, de annak is napok kellenek.Addig mit eszik a baba? Tudom hogy kicsi a gyomra és pár korty elég lenne,de ha az a pár korty sincs?

2018. okt. 21. 16:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Te mehetsz,a babát viszont nem fogják engedni. Létezik itthon ambuláns szülés, de komoly feltételei vannak, és tudtommal csak többedik gyermek esetében van rá esély,hogy engedik, első babánál nem. Amúgy a sárgulás nincs összefüggésben azzal, hogy éhezik e a baba. Akkor is besárgulhat,ha eszik rendesen. Ráadásul ha kezd sárgulni, akkor teljesen biztos nem engedik haza hamarabb.
2018. okt. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azt hittem a baba is jöhet haza akkor. Remélem kifogom a normális nővéreket,elvileg olyan is van😆
2018. okt. 22. 08:35
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#8as vagyok.

Mi saját felelősségre jöttünk haza, igaz, a babával végül minden rendben volt. A vérképem nem tetszett az egyik dokinak. Ha a kisfiammal lett volna bármi, hogy valamelyik értéke nem jó, besárgul annyira, hogy benn akarnak tartani, akkor maradtam volna, valahogy kibírtam volna a kórházat. Szerintem a picit úgyse engedik haza saját felelősségre, meg ép elméjű szülő nem is játszik a csemetéje életével. Légy pozitív, hogy menni fog, ügyes lesz a picurod. Ha félsz, hogy bunkók lesznek, egy kis kávét, desszertet hozass be a csecsemősöknek, hátha le lehet őket kenyerezni..

2018. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a harmadik válaszom.

Tudatosítsd magadban, hogy a csecsemősök semmilyen szinten nem diktálnak neked. Én igazán bunkókat fogtam ki. De utánad a kórház pénzt kap, ők meg viszik a pénzt, szóval ne gondold őket feljebbvalóknak. Nekem még a takarítónő is pattogott, a babám sírása miatt is leszúrtak stb stb.

Közöld velük nyugodtan, hogy mi a dolguk és mi nem. Meg van neked betegjogi képviselőd is, akit megemlíthetsz. Nem kell hagynod magad semmiben. A gyermek anyja te vagy. Van aki nem is akar szoptatni, ott kénytelenek elviselni, hogy tápszeres. De ezt csak példaként mondom. A lényeg, hogy nem kell tűrnöd a bántást, lekezelést, kioktatást. Az anyai ösztöneidre hallgass.

2018. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!