Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Melyik cumisuveget ajánljátok...

Melyik cumisuveget ajánljátok hasfájós babának?

Figyelt kérdés

Kipróbáltuk MAMot nő komment..egyetlen előnye hogy szétszedhető és sterilizálható önmagában.

Kipróbáltuk aventet kuka

Tt kuka

Mi más jöhetne még szóba?


2018. nov. 9. 20:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

Ugye nem zártan melegíted őket a mikróban cumifejjel kupakkal?

Az tudja tönkretenni a cumit a nyomás miatt.

A fentiből többet is használtunk, egyik se folyt cseppentés helyett, csak ha elöregedett.

2018. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
A legelején valóban spriccel néha az avent, amikor rárázod a csuklódra, főleg ha meleg, de a baba szájába nem ömlik.
2018. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
21%
Medela calma.
2018. nov. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jaj te hát minden cumisüveg spriccel a razas és meleg miatt.. Miénk is😂😂 miért nem ezt írod? De a baba szájába max cseppekbe megy ha nem szívja de kB annyi se.. Jaj..
2018. nov. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Amikor odateszem a szájához ömlik bele.. Nem csak spriccel a melegtől
2018. nov. 10. 11:30
 16/16 anonim ***** válasza:
77%
Minden cumisüveg “spriccel” :) második harmadik “lötykölésnél” amikor nézed a csuklódon akkor nem fog. A szájába meg pláne nem :) eleinte én is azt hittem,de rajottem hogy nem lehet hogy 1000000 cumisüveggel van a baj és nem “velem” :D Mam anti colic a legjobb az én nagyon hasfájós babámnak
2018. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!