Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Akinél elmúlt a hasfájás 3...

Akinél elmúlt a hasfájás 3 hósan, hogy történt?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra vagy fokozatosan? Elsősorban olyanokra lennék kíváncsi akik tápszeresek. Végig ugyanazt a tápot adtátok? 3hósan ha elmúlt, a hozzátáplálás miatt vagy mindent ugyanúgy csináltatok mégis elmúlt? 6 hetese a kislányom,szerintem most tetőzik nálunk. Infacol biogaia nem vált he,most laktáz enzimmel próbálkozunk pár napja.

2018. dec. 16. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Lecseréltem a Vigantol D vitamint természetes hatóanyagú D vitaminra.
2018. dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi eurovit-eset kaptunk...az is számíthat hogy milyen a D vitamin?
2018. dec. 16. 17:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az infacoltól csak még rosszabb lett. :(
2018. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nálunk is rosszabb lett. Espumisant megpróbálom még. Grip watertől is félek, az is sülhet el rosszul.
2018. dec. 16. 18:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk félig tápszeres, félig anyatejes és volt és akkoriban lett újra csak anyatejes is - de az is lehet, hogy csak kinőtte. Délutánonként volt 4-5 között menetrendszerűen sírás, aztán egyre kevesebb volt, közben elkezdte átaludni az éjszakát is. Mi is infacoloztunk, meg lázmérőztünk is néha.
2018. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt nem ismerem, de GAL-D3 vitamin csepp biztosan természetes hatóanyagú. Szintetikus D vitaminoktól fájt a fiam hasa. Ha az is természetes hatóanyagú akkor nem az lesz a probléma :(
2018. dec. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Két hónapos koráig majdnem minden nap fájt a hasa, kakálni csak tornával, masszázzsal, végső esetben szélcsővel tudott. Utána ritkult a probléma, hetente csak néhányszor fájt a hasa, majd 3 hós kora körül teljesen elmaradt. Végig ugyanazt a tápszert kapta, ht még nem volt.
2018. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6 hetes volt a kislanyom mikor elkezdtem adni neki a novalac ac-ből napi 6x,es napi 2x a novalac it-ből és naponta egyszer adtam neki 20 csepp espumisant ez segített rajta semmi más
2018. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk csak fokozatosan múlt el és sokáig visszajött egyszer egyszer.
2018. dec. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De 3hós korára elmúlt azért? És addig fokozatosan? Utána volt még néha?
2018. dec. 17. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!