Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mennyi időt állhat a tápszer?

Mennyi időt állhat a tápszer?

Figyelt kérdés
Kislányomnak tápszert is kell adnom, amit nem mindig akar megenni. Miután bekevertem, mennyi idő elteltével adható még oda? Persze a gyártónak az a jó, ha mindig kiöntözgetem és újat készítek, de valójában mennyit bír ki?

2019. jan. 11. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
2 órát
2019. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
2 ora, hutoben tovabb.
2019. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Rajt van a dobozon.A novalac ac-nek pld 1 óra állás a megengedett én inkább kiöntöm, minthogy hasmenése vagy más baja legyen a gyerekemnek.DE olvastam már olyat is, hogy valaki reggel megcsinálta az egész napos adagot és hűtőbe tette aztán napközben csak mindig kiöntötte belőle ami épp kellett és nem lett baja a gyereknek.

Pár ml megmaradt tápszerrel nem vacakolnék.

2019. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Gyerekkórházban dolgoztam, reggel megkaptuk az összes tápszert megcsinálva , üvegben névre szólósn, és másnap reggel kaptuk a következő adagot tehát 24 óráig. Hűtőben persze.
2019. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A dobozra egyébként az van írva, hogy MINDIG FRISSEN készítsük. És nem néhány ml-ről van szó, hanem van, hogy semennyit nem eszik meg, hanem bealszik, az kapásból 160ml, másfél órával később meg már kell neki, eddig mindig frisset csináltam, de könyörgöm nem vagyok milliomos, ez a tápszer meg 500g 3000Ft. És így nagyon sok kárba vész. Nem a megmaradt 10 ml az, amire a kérdésem irányult. De pl most is 4 órája evett most viszont a 160 ml helyett csak 50et evett, a 110et nem akarom kiönteni, ha nem muszáj.
2019. jan. 12. 07:54
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Ha beleevett nem opció, hogy eltedd a maradékot. Anyatejet is ki kéne öntened, ha túl sokat melegítenél neki, ez a nem a tápszergyártók marhasága.

Ha egyáltalán nem ivott bele, akkor bevághatod a hűtőbe a következő etetésre. Azzal nincs gond. Már ha elfogadja az állott tápszert. Nem. minden baba teszi

2019. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahogy írták már, a kórházakban 24 órára előre megcsinálják előre. Nyilván nem azért mert hülyék, hanem mert semmi baja nem lesz a tápszernek hűtőben.
2019. jan. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha beleevett akkor azt NEM rakhatod el !!! Hogy kepzelted ?
2019. jan. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Cumisüvegől eszik, nem hiszem, hogy bármi belekerülne evés közben, de akkor majd úgy csinálom, hogy elkészítek egy adagot, és 50mlt adok csak oda, ha az elfogyott, akkor újabb 50et,és így tovább. Csak az nem pálya, hogy mindig frissen 50 ml, mert 7 percig állnia kell, mielőtt adom, az akkor nagyon szétdarabolná az evését.
2019. jan. 12. 18:47
 10/11 anonim ***** válasza:

De, belekerül a saját nyála tele bacival, amik utána az eltett tápszerben a normális szám fölé szaporodnak.

7 perc? Csak nem véletlenül sűrítened kell? Mert ha igen, az ehetetlen eltéve.

2019. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!