Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » DM-es vagy Rossmann-os tápszer...

DM-es vagy Rossmann-os tápszer? Esetleg Kecskeméti?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig BEBA tápszert használtunk, de most úgy gondoltam kipróbálnánk egy olcsóbbat. (NEM, nem a gyereken szeretnék spórolni, de annyian ajánlották már a drogériás tápikat.) Müller nincs a közelben, így marad a DM vagy a Rossmann ->na de melyiket? Valamint a Kecskeméti nem sokkal drágább ezeknél, arról is érdekelne vélemény. (Nem vagyok kíváncsi az "ezek szaarook fúúj de persze sose használtam" válaszokra. :)

2019. jan. 3. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
én a lactogent vettem, ugyan gyógyszertári, de 900ft egy doboz, ha felíratod, banános kicsit, még nem láttam olyan gyereket aki nem szerette
2019. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Nah ezt nem értem amúgy. Ha kiíratnád olcsóbb lenne, vagy ez csak a spec tápszerekre vonatkozik? Tejalergiás a fiam és kb 4-500Ft egy doboz.
2019. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak elgondolkodtam a drogériás tápikon és érdekel hogy inkább DM-eset vagy Rossmann-osat próbáljunk ki.
2019. jan. 3. 23:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia .

Miután kettes rápszerre kellett váltani a dokink már nem íra fel.. így váltottam kecskemétit ivott a gyerek. Nekünk bevállt.

2019. jan. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem csak a kecskemétit hajlandó meginni a gyerek, pedig próbáltam többfélét is. Semmi baja tőle, megfelelően gyarapszik.

2019. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!