Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Melyik a legfinomabb tápszer?

Melyik a legfinomabb tápszer?

Figyelt kérdés
7 hónapos kislányom úgy besztrájkolt az eddigi tápszerétől, hogy nem es nem akar enni belőle, mar fogyni is fogyott. Doktornő szerint próbáljunk másfajta ízeket. Nektek mi vált be??

2019. jan. 21. 12:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Az kimarást,hogy eddig a DM bio tápszerét ittuk.
2019. jan. 21. 12:41
 2/7 anonim ***** válasza:

Novalac a legédesebb, és Humana baby fit banános, de ez sokaknál szorulást okoz.

Próbáljátok ki novalac-ot első körben.

2019. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hiú az édes ízeket annyira nem szereti a kis válogatós 😃😃😃
2019. jan. 21. 12:50
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiam szívből gyűlöl minden édes dolgot, de a humana baby fitet szereti, annyira amúgy nem édes. A lactogen is finom állítólag. Egyébként vannak ilyen időszakaik a babáknak, fiam minden 2. hónapban eljátsza ezt. Ht- vel hogy álltok? Nem eszik többet szilárdból?
2019. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. A lányom is ennyi idős most Lactogent eszik és elfogadja de nem jó a kaki ezért csere lesz (megint). De a Milumilt nem szereti, ezt a banánosat sokat hallom de így is csak heti egyszer maximum kétszer kakil ht mellett is így nem tudom jó lenne-e. A Bebák amúgy jobban ízlenek nálunk.
2019. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a Milumil Sensitiv ízlett a legjobban. Megkóstoltam én is, és tényleg nagyon finom. Ha mást nem fogad el, akkor tejitalt adnék neki, azoknak is finomabb az ízük a rendes tápszernél :)
2019. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hz még nem az igazi. Egyedül delutan hajlandó mennyiséget megenni a zöldség pépekből. Így azt napi 1x kap .Délelőtt még nyammog pár kanál gyümölcsöt gabonával. Kézbe csak a brokkolit hajlandó megenni 😂
2019. jan. 21. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!