Melyik tápszer?

Figyelt kérdés

A babánk most fogja tölteni a 4.hetet.És sajnos eléggé hasfajós most a milumil HA optima start-ot adjuk neki espumisannal.

De nem tud kakálni magától csak ha segítünk neki de akkor is nagy nehezen..

Melyik tápszert kéne kiprobálni?! Melyik ajánlatosabb még?

Próbaljuk neki most az ánizsos teat is adni de semmi...

Már egyébként megeszik 100 milit is .. 3 óránként ettetjük azt is betartjuk .! Nem etetjük túl!


2019. márc. 10. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a Novalac IT vált be a székrekedésre de azért vigyazni kell. Mivel hasfájós volt adtam neki a Novalac AC-t ettől nem fájt a hasa, tízóraira és ebédre kapott IT-et. Így volt tökéletes kiegészítés.
2019. márc. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biogaia nekem mindkét gyereknél bevalt. Pár nap után hát is. Semmi hasfajas nem volt. Tápszernek meg a millumil comfort 1-et itta pl a kislányom mert hasonló problémaja volt mint a ti babátoknak. Tökéletes volt. De kérdezd meg a gyerekorvost először a tápszerrol. Ne nagyon segítsetek be a kakilasnal mert végül megszokja és magától nem fog tudni kakilni csak vegszukseg esetén.
2019. márc. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekunk a Beba HA sensitive valt be hasfajasra.
2019. márc. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. márc. 10. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünl a Beba optipro ha start vált be..illetve a védőnőnk a kakilási problémára azt javasolta hogy kamilla teát adak neki. 1dl viz 1tea filter kamilla 1 teáskanál cukor és 30ml igyon a baba én délelőtt és délután is adtam neki egyszer egy nap illetve az infacol cseppet adom még..nekem nem hasfájos nekünk a kakilásal van a gond..2hónapos kislány anyukája..
2019. márc. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az öcsém lactogen tápszert használ
2019. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!