Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mivel tudnám helyettesíteni 7...

Merida08 kérdése:

Mivel tudnám helyettesíteni 7 hós babánál az esti tápszert?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt probléma 2 hós kora óta tápszert kap. Másfél hete viszont csak nyűglődés a tápszer nem akarja meg inni, nappal nincs probléma mert a korának megfelelően mindent eszik (gyümi, főzelék, stb) de estére már elfárad és nem akar szilárd ételt enni viszont a tápszert sem kéri. Mivel tudnám helyettesíteni?

#tápszer #nem akarja meg inni #7 hós baba
2019. márc. 3. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Más fajtával próbàlkozz vagy tejitallal
2019. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz 8 hónapos a kisfiunk de egy/másfél hete mi is ugyanígy álltunk, én nem próbáltam helyettesíteni semmivel hanem amikor nyűglődött evés közben este hagytam egy kicsit pihenni (1,2 perc) , így 3-4 húzásra meg tudott vacsorázni . Mint kiderült a foga jött, mostanra áttört szépen ki is bújt . Nem lehet nálatok is ez a probléma?
2019. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogzasnal volt ilyen nalunk. Par nap (het) es minden visszater az eredeti kerekvagasba, addig szerintem kar mast keresni, mert kb mast sem fog meginni. Esetleg este tejpep?
2019. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kezd megduzzadni a fogínye lehet hogy a fogzás miatt is. De eddig 170-200 ml meg evett vacsira most viszont 80-100ml. Nem hiszem hogy most ennyi is elég neki. 2ik válaszolónak köszönöm megpróbálom.
2019. márc. 4. 07:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok , még az jutott eszembe hogy nálunk akkor szokott kevesebb lenni még a vacsi mennyisége mikor tejpépet kap uzsonnára,gondolom az jobban laktatja telíti( tovább kitart?).
2019. márc. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lányomnak is volt ilyen pár hete, hogy az eddigi 180-200 ml adagjából jó ha megevett 100 mt-t, azt is csak nagy kínlódások árán. Vettem neki nagyobb cumifejet, azóta nincs gond.
2019. márc. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a tejpép nem vált be, nem ízlett neki. Viszont baba kekszet áztattam tápszerbe össze pépesítettem és azt imádja, kis pihenőkkel most az a vacsi. El telíti rendesen úgy látszik, mert nem kel fel éjszaka és ugyan úgy alszik reggel fél7-ig. Köszönöm a segítséget.
2019. márc. 6. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!