Lehetseges ekkora hizas?

Figyelt kérdés
Tehat a babam koraszulott,34 hetre szuletett. Sajnos egeszsegugyi okok miatt nem szoptathatok igy tapszerrel taplalkozik. Aztmondjak a tapszertol jobban hizik mintha anyatejet kapna de ekkora hizasa meg nem volt, egy nap alatt 90 grammot hizott,tegnap meg csak 2320 volt es ma mar 2410… Eddig maximum 50-60 grammot hizott egy nap alatt,lehetseges hogy most igy megugrott? 2x lett megmerve mert alig akartam elhinni hogy valoban ennyit hizott egy nap alatt, egyebkent 50-60-70 ml-t szokott enni valtozoan es teat is szokott kapni de csak kis mennyisegben es azt most vezettuk be.Velemenyek?
2019. máj. 5. 21:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
7-es altalaban minden nap kakil,ezert is furcsa
2019. máj. 5. 21:51
 12/13 anonim ***** válasza:
68%
Igyál teát! És ne sértegess senkit, mert téged sem sértegettek, csak most hiperérzékeny vagy!
2019. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hipererzekeny,de sok mindenen mentem most at es itt sajnos ugy latszik a szuper anyak nem tudnak olvasni az ember hiaba leirja ezerszer,okoskodnanak! Holott nem ez volt a kerdes de ha fenn akadtak azon hogy minden nap mernem a babam ahhoz sem lenne kozuk pedig nem merem! Nyilvan azt hiszik az ujszulott egyenlo a koraszulottel. Hagyjuk.
2019. máj. 5. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!