Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mennyi és milyen tápszert...

Mennyi és milyen tápszert próbáltatok ki, mire megtaláltátok a megfelelőt?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Beba, milumil ha, végül a milumil hasfajos tápszer oldott meg mindent. Mi a probléma miért szeretnél váltani?
2019. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eslo tapszert elfogadta humana baby fitt izlet neki elsore.
2019. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 hétig kórházban volt, szívbeteg. Mielőtt ez kiderült, anyatejes volt, ott először korababáknak valót kapott, attól alig tudott kakilni. Utána váltottak neki Milumil HA Optima Startra, azóta is azt eszi.
2019. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milumil Optima HA ettől nem tudott kakilni. Aztán milupa szenzitív ami kaka ügyet megoldotta. De elkezdett bukni így vegyesen kapta milumil AR-rel. Aztán már nem lakott jól a milupaval és az AR-t kapja lactogen harmonyval már jó ideje.
2019. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kórházban még anyatej mellé kapott Aptamil HA Pre-t. Mindenképp szoptatni akartam, ezért nemigen néztem előtte utána milyen tápszerek vannak. (Ausztriában élünk, itt nem orvos írja fel hanem te választasz). Szóval vettem itthonra Aptamil Pre-t, mert nem vagyunk tejfehérje allergiások, ezt még pótlásnak adtam. Sajnos elapadt a tejem teljesen. Majd ajándékba hozták ugyanezt Magyarországról, a Milumil startot, de mégsem volt ugyanaz, rettentő habos volt, rengeteg levegőt nyelt így. Folytattam a sima Aptamillal, de rengeteget kezdett el enni belőle és széklete sem volt, vettem helyette Beba HA Pre-t (start) doki javaslatára. Hát szegénykémnek rettentő büdös, zöld széklete volt tőle, 3 hétig ezt a fajtát kapta, de ez sem volt már elég neki, folyton éhes is volt. Vettem helyette Hipp combiotic 1-est, szintén a doki javasolta csak, de ettől meg brutál hasmenése lett szegénykémnek. Most Aptamil 1-est kap, de ettől meg fáj a pocakja, mert szintén nagyon habzik. Napi 6x eszik, 167 ml adagokat keverek, 3 alkalommal az egészet benyakalja, 3 alkalommal meg kicsit mindig hagy belőle. Nem bukós, nem hasfájós (normál esetben), nincs allergiája, vagy bármilyen érzékenysége.
2019. máj. 16. 17:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Nahát, Te is ausztriai mami vagy... nekünk a sima HIPP tökéletesen bevált a nagynál.A kicsinél a HIPP Combiotik lett a jó. A Bebától nálunk is büdös, nyálkás, zöld lett a baba széklete. Mindenképp válts ki kedvezménykártyát, (bipa, merkur, billa, pagro, posta közös kedvezménykártyájuk van már) amivel pontokat gyűjtesz, a pontokat meg beváltod kedvezményekre, így picit olcsóbban jössz ki.
2019. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, amùgy a Bebivita is megér egy próbát.
2019. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kipróbálnám a Bebivitát, de nagyon sok fontos aminosav, és probiotikum is hiányzik belőle.
2019. máj. 16. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!