Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mennyi idő után találtatok...

Ti mennyi idő után találtatok rá arra a lóra, ami most a tiétek? Hány lovat néztetek, próbáltatok ki és időben mennyi volt míg megtaláltátok őt?

Figyelt kérdés
2017. szept. 29. 08:37
 1/4 anonim válasza:
Nekem szerncsém volt, a pacimat egyből megtaláltam mert rajta tanultam meg lovagolni és nagyon szertem...de húgomnak kerestünk lovat úgyhogy azt tudom javasolni hogy olyan szempontok alapján válassz amik neked jók ne azért mert szép a ló, jó eredményei voltak, stb. A neten érdemes keresni és ha találtál egy olyat aki tetszik, mindenképpen menj el kiprópálni ha lehet többször is, és győződj meg róla hogy nincs semmilyen betegsége (pl. nem karórágó, nincs baj a lábával vagy a szemével) és legyen a paci jóindulatú mert ha szemét akkor egyrészt veszélyes lesz lovagolni másrészt te sem fogod élvezni
2017. szept. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szemét, azon általában lehet azért korrigálni, de kezdő lónak tényleg nem az igazi. Én többet is megnéztem mindig, elsőre sose volt meg az igazi. Illetve egyszer megvolt AZ igazi - másnap vissza akartam menni érte, de addigra meg elvitték a lovat...
2017. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első lónak heréltet, kancát ajánlok. Lehetőleg 6-9~v közöttit, mert az tapasztalt de nem öreg. Mi vágóból mentettük az elsőt. A másikra meg ránéztem és éreztem, hogy ő az igazi. Amikor felültem rá mondták, hogy olyan mint ~n. Bár herélt létére vannak rossz napjai, mindent lelök és összetaknyoz ő a világ legjobb lova. :D
2017. okt. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja igen, csak papirosat, biztos helyről ahol felülhetsz és megy veled állatorvos, tanyagazda.
2017. okt. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!