Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A várható menstruáció előtt...

A várható menstruáció előtt egy nappal voltunk együtt védekezés nélkül. Egy nap késéssel megjött, de sokkal kevesebb és másabb mint általában, valamint nem is görcsöltem úgy . Lehetséges hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Van valakinek ilyen tapasztalata ?
2019. máj. 28. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire volt kevés és mennyivel volt rövidebb. Élénk vér volt? Csinálj egy tesztet az együttléttől számolva 14 napra és ha az negatív akkor nincs baba! Ritka hogy ilyenkor sikerül, de volt már rá példa.. :) viszont a személyes véleményem, hogy ha volt mensi akkor terhesség nem lehet, mivel levált a méhfal, így az embrió nem tud beágyazódni sem. Viszont a természet csalóka és ezért csodálatos. :)
2019. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha teherbe is estél,a tünetek nem 2 nap után fognak jelentkezni hiszen együttléttől számolva kb 2 hét mire terhes lesz az ember.
2019. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első , köszi a szép szavakat :) elénk piros volt , de elnézést a részletekért , nem voltak benne szövet darabok ahogy máskor szokott , és sokkal kevesebb volt.

Második , nincs is tünetem , csak mivel ilyen kevés volt , azt gondoltam talán csak egy része szakadt le a nyálkahártyának :)

2019. máj. 28. 10:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindkét lányom akkor fogant, amikor kb meg kellett volna jönnie. 😄 Persze nem ez az általános, de simán benne van a pakliban.
2019. máj. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És neked akkor azért jelentkezett vérzés ?
2019. máj. 28. 10:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elsővel nagyon kevés igen, a másodikkal nem.
2019. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!