Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen korai terhességi...

Kinek milyen korai terhességi tünetei voltak? Miket tapasztaltatok? Mikor jeletkeztek legelőször?

Figyelt kérdés

3-4 napja fajták a melleim elég érzékenyek voltak de nem elviselhetetlen . Előfordul nem várt előtt ... de mára szinte teljesen elmúlt ami érdekes általában tovább tart.De nem tudom be terhességi tünetnek. Nem várt 3 nap múlva esedékes @32-35naposak a ciklusaim .

Szúrkoljatok ☺️

Sok sikert mindenkinek!



2019. júl. 24. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Semmi egyikkel sem.
2019. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyan azok, mint menzesz előtt. Talán annyi volt extra, hogy állandóan szomjas voltam.
2019. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Semmilyen tünet nem volt egyiknél sem
2019. júl. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A (hőgörbe szerinti) beágyazódás körül volt egy iszonyatos alhasi görcsöm, és nálam is az extrém szomjasság, emiatt persze sok pisilés ☺ Ez kb. az 5. hét közepéig tartott. Minden más a szokásos volt.
2019. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Úúúú igen az extra szomjúság nekem is volt. De akkor nem gondoltam összefüggést. Amúgy menzesz előtt semmi "terhes" tünet nem volt. Csak pms.
2019. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Semmi, 18 hetes vagyok, azóta sincs egyetlen tünetem sem.
2019. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első tünet a vérzés elmaradása volt. Előtte nem volt tünetem. Illetve utólag azt figyeltem meg, hogy abban a ciklusban, amikor a kisfiunk fogant, elmaradt a mellfeszülés menzesz előtt 1 héttel. Viszont ez máskor is előfordul, csak ritkán. Volt olyan, hogy akkor kezdett el feszülni a mellem, amikor már megjött, vagy előtte 1 nappal, úgyhogy ez nem volt mérvadó. Szóval az első tünet az volt, hogy nem jött meg. Utána pedig a mellfájdalom pontosan azzal együtt jelentkezett, hogy meg kellett volna jönnie és sokkal intenzívebb volt és nagyon érzékenyek lettek a melleim. A tipikus hányinger, hányás, gyengeség a 7. hét után jelentkezett.
2019. júl. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
6-os ez nekem olyan misztikus hogy van ilyen. Nekem sincs sok tünetem, de azért hasi diszkomfort, borviszketes növekedés miatt meg ilyenek vannak. 14 hetesen. Neked tényleg semmi vagy csak semmi tipikus?
2019. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
#8, 4 gyereket szültem, egyikkel sem colt semmi. Nem fájt, nem viszketett, nem volt hányingerem, ugyanúgy kívántam a szexet, nem pisiltem sokat... nem is tudom, mi van még. 😄 Nőtt és mozgott a hasam, ennyi. 😊
2019. júl. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Wow. De irigy vagyok 😁😁😁
2019. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!