Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is tapasztaltatok a terhess...

Ti is tapasztaltatok a terhesség korai szakaszában olyan mértékű haspuffadást, amitől több hónapos terhesnek tűntetek?

Figyelt kérdés
Bármit eszek, puffadok tőle. Nadrágot nem is szívesen veszek már fel, csak ruhát, hogy semmi ne nyomja a hasamat, mert nagyon fel van puffadva. Nagyon rosszul esik, hogy a nagymamám kinevetett miatta. Szerinte kinyomom a hasamat, meg csak beképzelem, hogy nő, pedig a férjem is látja és ő is mondta, hogy annak ellenére, hogy még legalább 2 hónapig nem is kellene látszania, mégis óriásira van puffadva, pedig mindig lapos volt.
2016. nov. 30. 11:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy lelassult az anyagcserém, 3 naponta sikerül valami kis jelentéktelent produkálnom a wc-n.
2016. nov. 30. 11:54
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Erős túlzás, hogy több hónapos terhesnek, de tény hogy korán kezdett látszani, és mindenki levette már 8-10 hetesen a munkahelyen, hogy nem elhíztam, hanem terhesség.
2016. nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Igen, ez nálam is így volt, nem volt kellemes. Most meg már egyáltalán nem szoktam puffadni, rendes valódi terhes hasam van de már ebből is elég lenne, már mennék szülni...szeretném visszakapni az eredeti lapos hasamat.


34+3 hkm

2016. nov. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm ilyen típus, 6 hetesen gratulálni szoktak neki a munkahelyén, ami azért elég kellemetlen tud lenni...

Nagymamádtól ez nagyon nem volt kedves, hallod...

2016. nov. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedül ezzel ezek szerint.


#4: tudom... elég nyers tud lenni néha és nagyon fel is húz vele :( Egyébként nagyon szeretem, de néha olyan beszólásai vannak és csak kiragad valamit egy mondatból, aztán lehülyézi a másikat. A "borzasztóan puffad a hasam, mama! Már most kinézek majdnem 4 hónaposnak" mondatból kiragadta a majdnem 4 hónaposat és azon nevet, hogy miket beképzelek magamnak. A falra mászok ettől, hogy bolondnak néz azért, mert meg sem hallgatja, amit mondani akarok és csak a felét fogja fel annak, amit kimondok. Tényleg imádom mamámat, milliószor jobban szeretem, mint az anyámat, de időnként szörnyű beszólásai vannak :S

2016. nov. 30. 12:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első hetekben volt nálam így, minden irritálta a hasam és fel is puffadtam. A 7. környékére normalizálódott a helyzet, azóta pedig folyamatosan nő, de ezt máshogy érzékelem mint az elején. :)
2016. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!