Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan tapasztalatok?...

Utrogestan tapasztalatok? Azért kaptam, hogy megjöjjón a menstruációm.

Figyelt kérdés

9 éve szültem, szülés után a menstruációm nagyon rendszertelen lett. 30-70 nap között.Erre fogamzásgátló volt a "megoldás".

Most szeretnénk újra babát, úgyhogy 7 hónapja abbahagytam a gyógyszert.

Ismét rendszertelen, most a ciklus 60. napján vagyok.

A doki Utrogesrant írt fel, azt mondta ettől meg fog jönni. Utána vérvételre kell mennem, hormonvizsgálatra.


Valaki, akinek hasonló volt, megosztaná velem a tapasztalatait?

Valószínű hormonbajom van?

Nehéz lesz teherbe esni?


2019. júl. 24. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En utrogestant pont terhesen kaptam , kb az elso 3 honapban , terhesseg megtarto gyanant .
2019. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, ugyanaz a hatoanyaga, mint a Duphastonnak, en is ugyanebbol a celbol kaptam 5 napig, utana elvileg maximum 10 napon belul meg kellett volna jonnie. Nekem is mar kb 60 napja kesett, minden teszt negativ lett, amikor ezt a gyogyszert kaptam (ugyanaz a forgatokonyv, csaknekem egy missed ab utan lett rendszertelen,erre megoldas a fogamzasgatlo :/). Nekem nem jott meg 20 nappal sem gyogyszer utan, visszamentem az orvoshoz,azt
2019. júl. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

...na veletlenul elkuldtem

Szoval azt mondta, vagy az a gond, hogy magas a prolaktin, vagy baba van (es ezert magas a prolaktin). Kaptam magas prolaktinra gyogyszert, de elotte tesztet kellett csinalnom mert csak akkor szabad szedni, ha biztos nincs baba. A teszt eros pozitiv lett esti vizeletbol, mar 6 hetes voltam :)

Szoval mindegy mit mond az orvos, csodak leteznek. En sem hittem benne, de a bizonyitek itt van a pocakomba, mar majdnem 17 hetes

2019. júl. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utro nem erre van.. nem is értem.
2019. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok!!! :)

Bárcsak nálunk is így lenne.

2019. júl. 25. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!