Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 20. Napra jött meg a menstruac...

20. Napra jött meg a menstruacióm. És orgazmus után is vérzek. Tapasztalatok? Miért lehet?

Figyelt kérdés
Eddig normál 28 napos ciklusaim voltak, majd szépen csökkent 25 re. És legutóbb már csak 20 nap volt. Majd később már aktus után is vérzek. Babát szeretnének de sajnos nem sikerül. 38 éves vagyok. Volt már vki hasonló helyzetben?

2018. nov. 28. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Igen, én ugyanígy voltam, bár a húszas éveim elején. Ugyanúgy késés, aktus után minimális vérzés volt jelen nálam. Hormonok felborulása okozta nálam és krónikus sárgatest elégtelenség. Én a helyedben elmennék endokrinologushoz, aki majd egy vérvételből megmondja mi a szitu. A korod miatt ne halogasd.
2018. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én vidéki vagyok. Nőgyógyasz is ki tudja az ilyen hormon problémákat deríteni? Visszafordítható még ez a folyamat? Köszönöm válaszod.
2018. nov. 28. 13:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is vidéki vagyok, 60km-t utazok egy jóhírű endokrinologushoz. Ez ne legyen akadály.

Egy endokrinologus és egy nőgyógyász össze sem hasonlítható. Egy nőgyógyász nem mozog annyira otthon hormonok téren mint egy endo doki. Olvasgass a témában, és láthatod hogy csak időt fogsz spórolni ha egyből hozzá mész nem nőgyógyászhoz.

Attól függ mi a probléma nálad, de azért általánosan elmondható ha kiderül a probléma, akkor gyógyszeres segítséggel jó esélyed van a teherbeesésre, da ha nincs kezelve a gond, akkor aztán sajnos lehet várni, de nem fog jönni a baba. Ne halogasd.

2018. nov. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, semmiképp nem halogatom tovább.
2018. nov. 28. 13:12
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Ugyanez volt nálam is. A csökkenés nekem megállt 25 napnál, az orvosom szerint nem volt különösebb oka. Az aktus utáni vérzés nekem egy apró mèhszájseb miatt volt.

Azóta minden gond nélkül teherbe estem, közepesen rizikós terhesség után, teljesen komplikáció mentesen született meg a kisfiam, makkegészségesen. Mindenképp orvost javaslok én is. Ha bajos az eljutás először menj nőgyógyászhoz, ha ő nem tud segíteni tudod merre menj tovább.

2018. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nálam ez már nem normális. Megvolt nov.2 án aztán újra megjött nov.22 én, 2 napig volt meg, majd újra vérzek ma nov.27 én. Biztos vagyok benne hogy ez nem jó. Jövőhéten megyek nődokihoz aztán meglátom. Köszönöm válaszod!
2018. nov. 28. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Méhszájseb miatt is szoktak vérezni szex után. Ée rendszertelen a menstruáció
2018. nov. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen az is lehetséges. Köszi
2018. nov. 28. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!