Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mikor is pozitív...

Most akkor mikor is pozitív az expect LH teszt?

Figyelt kérdés

Volt már valaknek pozitív 5 percen belül?

A ájékoztató szerint 5 percig kell a vizeletben tartani, majd rögtön a letelte után értékelni. Majd kidobni, mert a negatív teszt 5 perc után hamar átválthat téves pozitívra. (Ahogy szerintem nekem is)

És nem egymással kell összehasonlítani a teszteket, hanem csak az adott napi teszt csïkjait egymással.

Itt a gyakorin viszont olvasom, hogy többen is száradás után értékelik és úgy lett baba.

Én azt tapasztalom, hogy száradásig pokoli sokat erősódik még.

De akkor mihez tartsam magam?

Csak most kezdtem lh tesztet használni és ez összezavar.



2019. júl. 26. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Amikor eléri a szervezetedben az LH a csúcsot, akkor szinte rögtön erős lesz a második csík. Ha ilyet sosem tapasztalsz, akkor vegyél érzékenyebb LH tesztet. A pozi teszt után 12-36 óra múlva pedig ovu. Elvileg. Én sosem vártam meg a száradást.
2019. júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!