Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. napon pecsételés és...

11. napon pecsételés és pozitív teszt?

Figyelt kérdés
Nagyszerű, én mindig is zűrös voltam. Elmentem pisilni, egész nap szédültem, erre most pecsételek. Mondom a biztonság kedvéért tesztelek egyet. Pozitív. Nem értem. erős menzeszem volt 11 nappal ezelőtt kezdődött, 5 napig tartott rendesen. Végig olyan biztos voltam benne, hogy terhes vagyok, erre megjött. Mondom akkor ennyi. Teszteltem is predictorral early-vel menzesz előtti napon, de negatív volt. Akkor? Most ezt nem értem. Próbálkozunk ezerrel, volt is félidős fájdalmam, ahogy minden hónapban a 15. napon, erre mégis máskor volt a peteérés, vagy mi? Járt így valaki? Ez kemény lesz. Tudom! Doki! Megyek is, de kiváncsi vagyok van itt hasonló sztori? Nem fáj semmim, a hüvelyem húzódik és napok óta olyan, mintha meg akarna fájdulni a fejem, de nem. ??? Na most? Szerintetek? 1 éve várok a missed ab óta.
2019. júl. 23. 21:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
87%
Pedig minden jel arra utal, hogy menzesz elotti par napban fogant...Nem egy ilyet olvastam mar :) Gratulalok :)
2019. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 A kérdező kommentje:
hát nem merem bele élni magam, mert rendesen megvolt. És ha esti vizeletből, sőt pisilés után uhhhh tesztelnem kellene, na még jön talán egy kicsi, épphogy beleért a teszt, és egyből mutatta, nem is kellett várnom se, akkor az hányadik napon fordulhat elő? Peteérés után több, mint két hét kell ahhoz nem? Tehát akkor lehet, hogy elvetéltem két hete, csak még pozitív, de akkor mi ez a vérfolt? Már nincs is semmi. Ha meg beágyazódás, akkor még nem lehet pozitív :D Jézus, na ez ám a fejtörő mutatvány.
2019. júl. 23. 23:15
 3/91 anonim ***** válasza:
100%
Meg kene nezetni nehogy mehen kivuli legyen
2019. júl. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 A kérdező kommentje:
Mindenképp!
2019. júl. 23. 23:32
 5/91 anonim ***** válasza:
100%

Ha tegyük fel közvetlen menzesz elotti egyuttletbol fogant, akkor siman lezajlott a verzes, mire elert a mehbe.

De mielott orvos,.lehetoleg meg ma!

2019. júl. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonló volt. Peteérés után a 11.napon indult a vérzésem, 6 napig tartott. Ilyenkor még nem láttak semmit UH-n természetesen. HCG vérvételre kellett mennem 2 naponta (én vérzés közben jeleztem a dokimnak a pozitív tesztet). Elmúlt a vérzés, ennek már 1,5 éve, 10 hónapos a kisfiam. Első babánál semmi ilyesmit nem tapasztaltam.
2019. júl. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
100%
De jó , majd írj kérlek fejleményeket :)
2019. júl. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez azonnali orvosi vizsgálatot kíván. A méhen kívüli terhesség egyik ismérve a vérzés.


Ettől függetlenül simán foganhatott később. Nem is olyan irtó ritka dolog.

2019. júl. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
100%
Azt megírod hogy mennyi a hőd?
2019. júl. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 A kérdező kommentje:
Na most akkor lehet, hogy félre értjük egymást :D Tehát. A ciklusom rendben lezajlott.29 napra megjött. Tegnap este a menzesztől számított 11.napon este pisilés után törlésnél megfestette a papírt pirosra. Megmosakodtam, azóta tükör tiszta vagyok. Nade nem értettem mi az a papíron, mondom lövök egy tesztet és erős pozitív esti vizeletből az x-epil. Tehát nincs vérzésem, nincs fájdalmam, éjjel csipkedett a méhszájamnál, talán ennyi. Nade, ha már erős pozitív a teszt este, akkor legalább 14 napja voltunk együtt, és az pedig a menzesz előtt volt 5 nappal, tehát ha 5. nap leér a méhbe, én meg még utána 5 nap vérzek, nehogy ne jöjjön ki, ezért nem értem … de lemegyek, veszek 3 tesztet, és megcsinálom holnap, holnapután, és azutáni napon. Ha a csík halványodik, akkor gáz, ha nem, akkor szerintem jó. Mindkét terhességemnél véreztem, nem újdonság, de rendes menzeszem nem volt, illetve a 2. terhességem is a menzesz előtt lehetett, mert elmaradás után két héttel nem láttak mást, csak megvastagodott méhnyálkát. Kicsit várok, mert rossz tapasztalataim vannak, de amit úgy érzem bajom lehet, vagy más van a dologban, egyből futok a kórházba az tuti. Tavaly mikor elvetéltem állandóan hüvelyi uh-val nézegettek, hogy hol a gyerek? 4,5,6,7,8,9,11 héten. Szerintem ez sem jó. 11. héten uh, aztán 14. héten elkezdtem pecsételni, bementem és azt mondta a doki, hogy uh után valószinüleg elhalt a baba, mert méretben nem lát változást, de már nem él. Nem kéne, hogy koraterhesen állandóan maceráljanak, ha meg nem az vagyok, akkor várhat. Ha méhen kívüli, akkor meg fájna valamim, vagy véreznék. Nem?
2019. júl. 24. 09:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!