Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férfinak hogy lehet javítani...

A férfinak hogy lehet javítani a spermium minőségén, illetve növelni a számát? Milyen vitaminokat szoktak javasolni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 14. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az e vitamint és a ginzenget tudom ajánlani.
2008. nov. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én párom tegnapelőtt volt kiskatoavizsgálaton, előtte már 3 hónapja szedte a Macát, és az eredeménye tökéletes. Persze azt nem tudjuk, hogy előtte mi volt a helyzet, de én sok jót hallottam volna, írd be itt balra az oldalon a keresőbe...!

Az urológus mondta neki, hogy ereje teljében van, :-) de persze semmi sem tart örökké, jó néha kúrákatcsinálni tuningolásképpen, még annak is, akinek semmi baja nincs! És ajánlott egy vitaminkomplexet, amiben összegyűjtötték az összes olyan vitamint, ami spermaképződést befolyásolja, és ebben a bogyóban mindegyik megtalálható a megfelelő mennyiségben (fosac, C, E, cink, szelén, Mg, stb, stb): napi 2-szer 1 db FER14.

www.fer14.hu

2008. nov. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
javítok: folsav, és volna helyett róla. bocsi, siettem :-)
2008. nov. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!