Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért gondolják? Hogyan?

Miért gondolják? Hogyan?

Figyelt kérdés

Tegnag együtt voltunk a párommal. A gumin volt egy pici lyuk. Felnött emberek vagyunk, tudjuk ,hogy ennek is van egy minimális esélye,hogy igy teherbe essek.

Viszont olvasgattam itt , és olyan sok érdekes válasz van,hogy pici lyuk akkor van ha át szúrja valaki.

Na most a miénk akkor lett kibontva,nem hiszem a párom direkt kiszurná tűvel, meg ennek az baba esélye sem sok. De öszintén, aki azt gondolja ezek az emberek átbökik, mégis ,hogy találnák már el pont jó helyen ha egyszer full nem átlátszó a csomagolás.. meg hiába van a pici lyuk, ha reálisan gondolkodunk nagyon minimális az esély igy ,azzal ami átjut rajt Muszáj volt leirnom, mert nem értem?


2019. júl. 29. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

A "pici lyuk" igen könnyen szétszakad aktus közben, és akkor már igencsak van esély a terhességre.

De egy tüszúrásnyi lyukon is át tudnak jutni spermiumok, és akár egyetlen egy is elég a teherbeeséshez.

Emellett nem kell "jó helyen" lenni a lyuknak, mert egy folyadék arrébb tud folyni és odakerülni, ahol ki van szúrva.

A tüvel kiszúrásnak meg éppen az az "elönye", hogy látszólag bontatlan óvszert tesznek tönkre vele.

2019. júl. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van. De valahogy nekem ez a pici lyuk olyan mintha nem is lenne lyuk. Mármint ottvan és van esély, de azért én ezt elég minimálisnak tartom.
2019. júl. 29. 07:28
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ki szúrná már ki? A boltban nem egyesével veszed, hanem dobozban. Biztosan ott szúrják, kibontják és lyukasztgatnak. Biztos...
2019. júl. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
Csak azért mert szabad szemmel pici a lyuk még nem olyan mintha nem lenne, hisz a spermiumok is olyan kicsik hogy csak mikroszkóppal látni őket. Így ebből az irányból nézve már annyira nem is kicsi is észlelhető lyuk.
2019. júl. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Régebben ment a hírekben egy botrány miszerint a gyártósoron a dobozolásnál dikákmunkásokat alkalmaztak és ott poénból kifszurkáltak nem kevés óvszert. Akkoriban nagyon sokat visszahívott a gyártó.


Amúgy a kérdésre a válasz: csekély de van esély teherbeesésre. Ismerősömnek 2 gyereke is így fogant. Nem tervezték. A harmadik már tervezett gyerek lett.

2019. júl. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!