Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire gondoljak? Terhesseg...

Mire gondoljak? Terhesseg vagy menstruacio?

Figyelt kérdés
2 nap mulva kene megjojjon, de megse erzem hogy megakarna! "Tuneteim" igazabol aminek figyelmet forditok az a mar 2 napja tarto fejfajas(nem szokott lenni), keves folyas ami nalam furcsa mert ilyenkor nagyon sok szokott lenni! A mellfeszules pedig most szinten mas mert eddig minden verzesemnel nyomasra erzekeny volt-fajt, de viszont most egyszeruen csak duzzadtak,petefeszek tajekan szurkalast erzek idonkent, es egy kicsit melegnek erzem magam! Lazas biztosan nem vagyok sot hoemelkedesem sincs valoszinuleg, de megis melegnek erzem az arcom es a homlokom! Nagyon fontos informacio meg az hogy szex kozben a parom nem elvezett el, tehat egy par percig volt bennem, pont ezert nem igazan gondolnek terhessegre, de hat sose tudni! Nyilvan nem azt varom hogy mondjatok el a frankot hogy most mi tortenik velem mert nyilvan nem tud senki biztosan mondani csak egy teszt vagy doki... de megis erdekelne hogy mit gondoltok?! Koszonom elore is a valaszokat! Puszi😊

2018. nov. 1. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előváladéktól is teherbe lehet esni...

A tünetek a terhesség előjeleinek ugyan megfelelnek, de szerintem egy kicsit túl aggódod. Csinálj tesztet!

2018. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez bármelyik lehet, így nagyon nehéz ezt megmondani. A teszt ami biztos.
2018. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat😊
2018. nov. 1. 22:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Lenne meg valami, menzesz elott mindig vizes folyasom van.. de viszont most total szaraz vagyok! Gyanakodnom kene?
2018. nov. 2. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínű terhes vagy.
2018. nov. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz eltelt egy jo par nap es nem irtam! De nem lettem terhes! Csak gondoltam ha valaki ide teved akkor igy legalabb tudja a vegeredmenyt!:)
2018. nov. 19. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!