Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek e terhes, ha rámélvezt...

Lehetek e terhes, ha rámélveztek? A barátommal nem feküdtünk még le, de párszor hozzá érintette, ici picit talán bele is tette az elejét és a végen a hasamra élvezett de lehet hogy le is folyt egy kicsi. És most aggódok.

Figyelt kérdés
2019. júl. 31. 09:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%
Legalább már nagycsoportosok vagytok?
2019. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%

Egyszerűsítsük le a dolgot, így máskor is tudod majd a választ, nem kell izgulni.


Ha a barátod pénisze a te hüvelyed közvetlen közelébe került, illetve ha bármilyen módon ondó került a hüvelyedbe, akkor lehetsz terhes, ha nem védekezel hormonálisan.

Szóval mindegy hogy picit tette be, vagy teljesen, hogy 10 másodpercig, vagy csak 2re. Hogy direkt ráverte vagy úgy folyt oda.

Persze az esélyek nem egyenlőek azzal az esettel amikor direktbe beléd élvez, de egy minimális így is van, így, igen, lehetsz terhes.

Ha nem szeretnél terhes lenni, ne szexelj.

Ha szexelsz, akkor pedig tessék védekezni, mielőtt idő előtt anyuka leszel.

2019. júl. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%
Aggódj. Ha icipicit digidugiztál védekezés nélkül akkor irinyó pirinyó esélye van a terhességnek.. B+! nemszoktam káromkodni de anyád helyébe én inkább a falra kentelek volna.. remélem azért elmúltál már 12 éves..
2019. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%

Igen. Az előváladékban (az ondó előváladékéban) is vannak életképes spermiumok. Tessék már beszerezni az a nyavalyás gumit, és jól használni! Vagy már nagyon ketyeg a bébi tikk-takk?


Most mikor is tanuljátok az emberi szaporodást és a szexuális felvilágosítást, a nemkívánt terhesség elleni védekezést? Lapozd fel újra!

2019. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyen kérdéseknél mindig az jut eszembe, hogy többször volt már olyan hogy anyuka megkérdezte hogy a 10 éves gyereket vajon otthon hagyhatja-e. És sokszor lehurrogják, hogy jaj hát ő még kicsi... Aztán 12 évesen meg szexelnek és jönnek az ilyen okos kérdésekkel mint a kérdező.
2019. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha a köldöködhöz folyt, lehetsz terhes! XDXD hihihi
2019. júl. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy én nem gondolkodtam. De tisztázzuk le, 16 éves leszek hamarosan. Voltam több felvilágosító órán a suliban...tisztában vagyok a dolgokkal azért valamennyire és azt hittem, hogy velem aztán soha az életben nem történhet semmi ilyesmi. Hát tessék, most ez van. Tehát nem...nem elég ezek szerint, hogy ennyiszer beszélnek ilyen dolgokról. Kell egy kis önmegtartóztatás is ehhez ha éppen nincs kéznél óvszer...megijedtem, nem tudtam pár óráig rendesen gondolkozni. De azért annyira nem vagyok hülye hogy azt hidjem, hogy a hasamon át megtermékenyülök. Tehát köszönöm az "értelmes" válaszokat is.
2019. júl. 31. 21:10
 18/20 anonim ***** válasza:
86%
“ értelmes kérdésre “ milyen választ szerettél volna kapni?! ezekszerint a felvilágosításnál te vagy aludtál vagy csak lélekben voltál jelen. ehez nem kell nagyon okosnak lenni hogyan eshetsz teherbe és hogyan nem. de köszönjük az “ értelmes “ kérdésed. szerintem feldobtad a napunkat.
2019. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen b+. Örülök hogy ti legalább tudtok rajtam nevetni. :)
2019. júl. 31. 23:27
 20/20 anonim ***** válasza:
74%
Mindenkinek igaza van, a cinikusoknak is. 15 éves kiscsaj, azt se tudja mi merre van de már ráverik. Utána flegmázik, mert egója azért van. Ilyen esetben nincs mit tanácsolni, úgyse fog fel belőle semmit és nem is fog változtatni. Majd a hormonok irányítják és a gyereket felnevelik a nagyszülők. Ezek mindig csak a saját kárukon tanulnak. A kérdés inkább azért jó, mert később olvashatja egy okosabb lány hogy hogyan NEM szabad csinálni.
2019. aug. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!