Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Vagy így kicsi...

Terhes vagyok? Vagy így kicsi az esélye?

Figyelt kérdés

na szóval a hülye előitéletekkel hagyjon mindenki.

gumival védekeztünk a barátommal nagyjából 28.-án , és most 16-19 között kellene menjöjön. de még nem jött meg. félek h mi van ha terhes vagyok, mert amugy vannak ilyen elő jelei a mensinek mint a fáj úgy a hasam ott és néha van az a tipikus mensi görcs. lehet esetleg az h a meleg miatt késik? írtam már h gumival voltunk de hallottam h kiszakadt és pont ki vette akkor amikor hallottam, és nem élvezet belém szóval jah, viszont az anyámmal nem jó a kapcsolatom apámmal se olyan nagyon jó. barátnőm anyuja viszont olyan mint a fogadott anyum és most a héten talizunk és beszélek vele erről ha nem jpn meg addig. de kéne egy kis megnyugtatás addig is. a másik dolog h ha úgy van dokihoz mehetek egyedül is? vagy kell egy nagykorú is? mert akkor elég ha a 18+os barátnőm jönne velem? köszi előre is. szedtem cataflant és algoflexet az elmúlt időben többször is.


2017. júl. 18. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevés az esélye, de vegyél patikában egy tesztet és az kimutatja :) Sajnos sokszor vannak hasonló tünetek terhességnél is mint a menstruáció előtt. Émelygés, mellfeszülés stb. Szóval én tesztelnék :)
2017. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért késik, mert stresszelsz.

Ilyenkor érdemes azért csinálni egy tesztet, hogy megnyugodj.

2017. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat este fele veszek tesztet szerintem :)
2017. júl. 18. 16:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett az eredmény :)
2017. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

megjött😻😻


amúgy az a 'vicc' h amióta nemi életet élek (kb 3 hónapja azóta fáj csak a hasam mensinél nagyon)



köszi a segítséget/megnyugtatást

2017. júl. 19. 05:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Első válaszadó vagyok. Örülök hogy így alakult. Hány éves vagy amúgy? Mert ha rendszeresen vagytok együtt a barátoddal és még görcsölsz is lehet nem ártana fogamzásgátló. Beszélj egy nődokival ;)
2017. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló 16 vagyok oda mehetek egyedül is? vagy kell szülő is, mert úgy olvastam, hogy 16
2017. szept. 3. 10:29
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló 16 éves vagyok, úgy olvastam mehetek már 16+osan egyedül is, ez igaz?
2017. szept. 3. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!