Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csak a 6. ciklusnapon...

Ha csak a 6. ciklusnapon voltunk együtt védekezés nélkül, akkor a 21. -én kimutatja-e a teszt ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
26 naposak a ciklusaim
2019. aug. 1. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Akkor tesztelj, ha késik a vérzés. Korábban totálisan felesleges.
2019. aug. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Elvileg igen. Vagy nem.
2019. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

AZ első válasznak van értelme , köszönöm :)

A másodiknak nincs , de köszi azt is ;)

2019. aug. 1. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, arra gondoltam, hogy elvileg igen, mert már 15 nappal vagytok szex után, ugyanakkor az is elképzelhető, hogy csak később mutatja ki, pl azért, mert 3 -4nappal később volt peteérésed és akkor termékenyítettek az ott dekkoló kisfickók. Ezesetben mondjuk a 9-10. Napodon történt a megtermékenyülés, akkor viszont még csak 11-12 napja történt a dolog, tehát nem feltétlenül mutatja ki a teszt. Így értettem.
2019. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Így már értem , köszi , ment mindekettotoknek a zöld kéz :)
2019. aug. 2. 07:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja kimutatni, mert nincs mit kimutatni valószínűleg.
2019. aug. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Próbarózsa válasza:
100%
Elképzelhető, de az a biztos, ha már késik. Én is hasonló helyzetben vagyok most, de nem akarok tesztelni, csak ha késik a mensi.
2019. aug. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

6. napi együttlét nem igazán megfelelő. Elég kicsi az esélye, hogy ebből sikerrel járjatok, kb 11-12. napon van ovuláció egy 26 napos ciklusban. 8. ciklusnap már jobb, de a legjobb 9-től 14. napig.


Ha korai peteérésed van és a csillagok is úgy álltak, akkor 14 nappal együttlét után már mutathat a teszt valamit, de kb mindennek azonnal kellett történnie.


Minden esetre sok sikert és türelmet kívánok :)

2019. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!