Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pozitív vagy negatív...

Ez pozitív vagy negatív szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


Első baba lenne.



2019. aug. 2. 08:21
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

Ilyen fura színű lett a gabriel teszt, miután megszáradt.

[link]

2019. aug. 5. 12:03
 42/49 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű pozitív :) Ha szépet szeretnél látni, tényleg csináld meg a facelle tesztet reggeliből :) Halkan gratulálok!
2019. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

[link]

Délutáni, de szépen látszik.

2019. aug. 6. 13:16
 44/49 anonim ***** válasza:
Gratulálok. :)
2019. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2019. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Ennek erősebbnek kellene már lennie nem? 2-3 nap késésnél meg főleg szerintem.


Nem kötekedni akarok!

2019. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
A predi is halvány, de jól kivehető csíkot mutatott tegnap és ma is. De ma elkezdtem vérezni. Nem annyira mint amikor megjön, de azért eléggé (A betétben csak maszatolás látszik reggel óta, főként pisiléskor látszik). Viszont fura, mert nem görcsölök (nagyon szoktam). Ma este az orvosom megnéz, de nem fűzök hozzá sok reményt.
2019. aug. 7. 14:14
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kémiai sajnos.
2019. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:

Na voltam dokinál. Jövőhéten még mennem kell. Enyhe vérzésem van még petezsákot nem látott, de ez gondolni való volt. Azt mondta az orvos hogy 3 különféle teszt nem téved. Téves pozitív nincs. Valószínű koraterhesség. Csak reméljük nem méhen kívüli. Szednem kell magnéziumot, terhesvitamint és felírt progesteront. Azt mondta a vérzés elállítására nem ír fel semmit, mivel nem sok.


Ha erősödik a vérzés, vagy görcsölni kezdek vagy darabos lesz, akkor azonnal kórház

2019. aug. 7. 20:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!