Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhessegi teszt csik eltunt?

Terhessegi teszt csik eltunt?

Figyelt kérdés

Tegnap (menstruacio elott 1nappal) csinaltam egy clearblue 20as tesztcsikot,elso vizeletbol.

3perc utan pozitiv lett majd oromomben sirva felhivtam a noverem mire visszaertem kb 5perc utan.hogy lefotozzam eltunt a csik!Meg csak halvanyan sem maradt ott..Ez miert van?Utana 12fele elmentem venni ablakos tesztet de szinten cdak 20ast talaltam megvettem es amint hazaertem meg is csinaltam.Ez viszont nem elso vizeletbol volt de negativ is lett.Ma kellett volna hogy megjojjon,nem is jott viszont feher kremes folyasom van.Most a teszt hibas volt? legkozelebb ha nem jon meg akkor csak hetfon fogok tesztelni..


2019. aug. 2. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hibás volt vmelyik teszt, ezért kellene egy harmadikat csinálni.
2019. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még ma bármikor megjöhet. Ha nem, tesztelj 2 nap múlva.
2019. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Biztosan a teszt volt hibas,meg is jott 1oraja ..csak furcsa mert nem gorcsolok :)
2019. aug. 2. 11:00
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Na ezért nem kell egyből telefonalgatni 😂 legközelebb csak akkor szólj másnak ha már az orvos mondta hogy baba van. Nekem míg orvos nem látott csak a férjem tudta
2019. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Irina87 válasza:
29%
És akkor ezen mi olyan marha vicces?
2019. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat mivel mar miota vartam azt a pozit..:( Elegge elkeseredtem,de az eletnek mennie kell tovabb majd nekem is lesz pozi tesztem remelhetoleg a kozeljovoben ..Uj honap uj remeny :)
2019. aug. 2. 22:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Így is van. Mi is így voltunk a férjemmel. Sokadik hónap után már csak annyit mondtunk, hogy majd a következő hónapban. És egyszer tényleg úgy lett. Sok sikert.
2019. aug. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!