Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil terhességi tesztcsikról...

X-epil terhességi tesztcsikról tudtok véleményt mondani?

Figyelt kérdés

11 dpon vagyok fiamnal is ilyenkor teszteltem csak ott one step terhességi tesztet használtam és pozitív is volt . Igaz halvány de látszott. Na most vettem ezt az x-epil tesztet. És egyből latszodott a második csík csak elhalvanyodott. De látszik ,hogy van ott valami. Fotózni nem tudom mert annyira halvány. One stepet se tudtam még ilyenkor.

De ha jól emlékszem akkor erről a tesztről hallottam , olvastam sokszor ,hogy sokszor téved!

Igaz ez? Van valakinek tapasztalata? Én egyenlőre nem hiszek benne.



2019. júl. 26. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk várd meg hogy késsen és akkor nem kell azt nézegetni hogy halvány vagy nincs is. Én ilyennel teszteltem mikor már késett 1 napja. Leugrott a második csík azonnal
2019. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
x epil nem a legjobb teszt, sokan csalódtak benne. Vegyél megbízhatóbb tesztet.
2019. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves válaszod , de míg az okát nem tudod addig nem kéne oktatnod! A fiamat is az mentette meg ,hogy én előbb teszteltem! De azért köszönöm!
2019. júl. 26. 20:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire fontos hogy korán tudd hogy terhes vagy-e akkor ne egy 25ös teszttel bíbelődj hanem vegyél egy komolyabb érzékenyebb tesztet mint pl a facelle vagy a predictor early
2019. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendeltem one step tesztet csak nem jött meg sajnos.. ezért a bolti tesztekhez nem értek. Nem tudtam mit vegyek. Majd kiderül . Szerintem csak átver!
2019. júl. 26. 21:18
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem teljesen jól működött az x epil. Az elsőt a kimaradt mensi 3.napjan mutatta ki, most a másodikat már első nap. Mikor nem voltam terhes egyértelmű negatív volt.
2019. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez egy nagy kamu.

Rengeteg xepil tesztet lottem,mert nagyon szeretek tesztelni 😂 ha nem voltam terhes teljesen egyertelmuen negativ volt,ha meg terhes voltam akkor meg pozi. Tokeletes teszt.

Bar valo igaz h a rossmannos facelle talan az meg jobb vagy erzekenyebb

2019. júl. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma megcsináltam reggel a másodikat is. De az teljesen negatív sajnos.
2019. júl. 27. 06:41
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Az x-epil egy sz*R... Nekem is minden második teszt halvány, kicsit elszínezi a reagens helyét.
2019. júl. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mostanság a one step is pocsék


Predictor leugrott amikor a 10-es one step annyira halvány volt h fotón nem

Is látszott.

One step akkor lett normális amikor már UH is kimutatta

2019. júl. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!