Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet terhesség a...

Szerintetek lehet terhesség a hátterében? Többi lent! Negatív válaszolók kérlek kímeljetek!

Figyelt kérdés

Párommal minden védekezés nélkül szeretkezünk. Minden alkalommal belém megy el. Nagyon szeretnénk babát ezért történik ez! Az lenne a kérdésem hogy július 14.én kezdödött a menstruációm. Mi párommal július 26.án voltunk úgy együtt menzesz után először. Ami pont a peteérésem körüli időszak. Ezt követően most pár napja azúrkáló érzést érzek a méhem környékén olyan mint a menstruációs görcsölés lenne de mégsem hanem gyengébb és ez átsugázik a derekamba is. Melleim kicsit érzékenyek de nincs elsötétülve a mellbimbóm. Émelygés enyhe fekfájás hányinger is jelentkezik még a tünetek között. Fáradékonyabb is vagyok. Ma kezdtem el a Jutavit-es magzatvédő terhesvitamint szedni. Kérdeznélek titeket hogy szerintetek ebből lehet baba? Tesztelni még nem merek félek a csalódástól. A következő menstruációmat augusztus 11.ére nem várom.

Segítő válaszaitokat előre is köszönöm!



2019. aug. 2. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A rosszulléteket illetően nincs sok tapasztalatom szerencsére,mert én csak abból sejtettem,h terhes lehetek,h késett a menzeszem.

Én személy szerint korainak gondolnám ezeket a tüneteket,bár könnyen lehet,h összejött a baba.

Mindenesetre,ráérsz a nem várt körül tesztelni.

Szurkolok!

2019. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Én pont így vagyok, mint te, de én vettem tesztet, ami negatív lett. Várok a következő menstruáció, aztán kiderül. Szerintem vegyél tesztet!
2019. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 khniki ***** válasza:
100%
Én is korainak gondolom a tüneteket. Egyénként a mellbimbó nem azonnal sötétedik be, nekem pl. A 4. hónapban kezdett változni a színe.
2019. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
10-12 napod van még a mensiig. Tuti nem észlelhetsz tüneteket még akkor sem, ha esetleg megfogant.
2019. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Nekem 5 hetesen kezdett fájni a cicim. 7 hetesen jött a hányinger. A besötétedés az első trimeszter után.

Korai lenne még ezeket terhes tünetnek venni.

2019. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A tünet korai. A teszt korai. Egy aktus meg édeskevés.
2019. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Még korai lenne tesztelni. És egyetértek az előttem szólókkal, hogy még ilyenkor nem igazán szokott tünet lenni. Nehéz megmondani, hogy mi lesz ebből, nincs kizárva terhesség, de az sem lenne jó, ha beleélnéd magad. Nekem pl. semmi terhességre utaló jel nem volt, pms tünetek voltak.
2019. aug. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
9 napod van még a menstruációig még a beágyazódás se fejeződött be, ha mondjuk sikerrel jártatok.Így tüneted sem lehet,legalábbis nem ilyenek.Ez persze nem jelenti azt, hogy nem sikerült, de amiket írsz simán pms tüneteknek is elmennek.A mellbimbód színének változása is nagyon korai volna.A hányingert és hányást pedig a hcg okozza ami nálad még jelen sincs a szervezetedbe.A beágyazódás 7-12 napig tart ekkor kezd a szervezet hcg-t termelni általában ezért mondják, hogy elmaradt menses előtt tesztelni is felesleges, mert ha sikerrel jár is valaki egyáltalán nem biztos, hogy halvány pozitív lesz a teszt míg nem késik.Nekem pld csak 5 nap késés után volt erős kétcsíkos a terhességi tesztem.Nemvárt napján meg egy nagyon halvány kis második csíkocskám volt.
2019. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is korai mèg èrezni szinte az "összes terhessègi tünetet".Mèg bàrmi lehet,ne pörögj ennyire rà, èrdemes vàrni a tesztelèssel is. Èn miutàn nem jött meg, mèg vàrtam 2 napot, ès erős pozi lett a teszt. Megkìmèlheted magad a "jaj ez negatìv, de ugye terhes vagyok" " alig làtszik valami, ugye pozitìv" ès a többi felesleges stressztől.Türelem! 17 hetes kismama
2019. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A hasam aljába szúrkálás mindjárt megjön érzés lehet a beágyazódás tünete?
2019. aug. 3. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!