Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes...

Próbarózsa kérdése:

Lehetséges, hogy terhes vagyok és koraterhességi tüneteket érzek?

Figyelt kérdés

40 éves vagyok, van már gyermekem. 13 éve nem védekezünk „eszközzel”, időnként megszakítással. Az utóbbi években havi 1-2 alkalommal tudtunk együtt lenni.

Bár nem tervezünk babát, és fenekestül felforgatná az életünket, de titkon mindketten eljátszottunk már a gondolattal, hogy mi lenne ha…

7 nap van a menstruációmig. 28-30 napos ciklusaim vannak. Elég jól ismerem a testem, és bár nem mérem a hőmet, de feltételezem, hogy nem a 14. napon van ovulációm – inkább a 8-10 nap körül.

Ebben a hónapban hirtelen jött szabadság kapcsán pont így voltunk együtt, kivételesen többször is, védekezés nélkül (ciklus 8-15 napja között).

Most fáj a mellem, mellbimbóm, alhasam húzódik, időnként szurkál. Derekam is elkezdett fájni – de ez lehet PMS is, hiszen a derekam gyakran fáj – a hasam, mellem kevésbé.

Szerintetek érezhetek koraterhességi tüneteket (az első együttlétünk pont 2 hete volt), vagy teljességgel kizárt, és csak pszichoszomatikusak, túlzott odafigyelésnek, vagy a PMS –nek tulajdoníthatóak a tüneteim?

Valakinek hasonló tapasztalat?



2019. aug. 1. 14:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Inkább csak túlzottan odafigyelsz rá.
2019. aug. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
28%

Én szintén így vagyok most, full ugyanebben a helyzetben :)

Előző hónapban velem is ugyanez volt, azt hittem ennyi idősen, ennyi tapasztalattal már nem tudok tüneteket okozni az agyammal magamnak, de sajnos igen.

2019. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
10%
Inkább klimax.
2019. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

És te is érzel tüneteket? Nagyon durva, én is azt hittem tudatosabb vagyok...

Neked mikor kellene megjönnie? Mennyi az esély, hogy terhes lehetsz?

2019. aug. 1. 15:38
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Már megjött azóta, 2 nap késéssel, most már több mint egy hete.
2019. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%

Szia.

Én is 40 vagyok, van már két nagy gyermekem. Nekem is korábban volt ovum, a 14. napon lett pozi az lh teszt. 30-33 naposak a ciklusaim. Nekünk ez az első próbálkozós hónap.

Drukkolok neked és követem a fejleményeket :)

2019. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
Ez bármi lehet szerintem. Tesztelj majd ha késik. Drukkolok.
2019. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem érezheted ilyen hamar.
2019. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
Ezeket a tüneteket inkább bebeszéli az ember...nem rosszbol írom,de annyira nem lehet tudni még hogy mi lesz.Szerintem ha érzel is valamit és ha megtörtént a megtermékenyítés,inkább beágyazódás lehet.Ha vágytok babára,hajrá!
2019. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
28-30 naposak a ciklusaid. 7 napod van mensziig. Tehat a 21-23. ciklusnapon vagy. Ovud szerinted a 8-10. napon lehetett, tehát legalább 11 napja vagy több. Csinálj egy tesztet. Van akinek már a 9. dpon mutatja.
2019. aug. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!