Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet ez? 5 pozitiv...

Hogy lehet ez? 5 pozitiv teszt itthon nem varr utan egy hettel. Korhazban tegnap negativ teszt. Mai verveteli eredmeny 26 mU/ml. Tehat terhesseg van. Es kozben sajnos verzes is. Mivan most? Nem elso baba elvesztesem lenne ☹

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem vart után egy hettel a 26mU/ml sajnos nagyon kevés,még akkor is ha később fogant. De ne legyen igazam. Szurkolok,hogy semmi baj ne legyen!!!
2019. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kémiai terhesség volt, sajnálom. Én is jártam így. 😞
2019. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják kémiai terhességnek valószínű. De nézess 2 nap múlva még egy hcg-t meg egy progeszteront, a biztonság kedvéért. De a tendencia nem sejtet jót.

Ha nem is lesz semmi, ez még nem vetélés, hanem egy nem sikeres teherbeesés. Ez más azért.

2019. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom de szerintem is kémiai terhesség lesz (volt már többen nekem is részem) viszont most mikor sikerült 1 héttel a mensi időpontja után már 3874 volt a beta hcg szintem.
2019. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért még nincs minden veszve, nek a nemvárt után 1 héttel lett pozitív, 7 hetesen 5 hetesnek látta a petezsákot a doki, embrió nélkül, hcg 1500 7. Héten, ami új szerint 5 volt.2 hét múlva mentem vissza, volt embrió, szívhang, de még mindig le volt maradva 2 héttel. 12 hetes uh-ra 14 hetesen mentem , akkorra már 14 hetesnek feleltek meg, ott derült ki hogy ketten vannak!!!! 10. Hetesen véreztem, 2 doki is megvizsgálta hogy vajon honnét, nem látták a második babát !!!! Van még remény!!!

9

2019. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonloan jartam en is mindket esetben amikor kemiai terhessegem volt. Ez az jellenti hogy a megtermekenyules megtortent de a megtapadas az sikertelen. Ez egy erosebb menstruacios verzesel ki fog tisztulni. A hcg szinted nagyon alacsony, plusz a verzes, nagyon nincs hogy mibe remenykedj. Sajnalom, de ne ad fel! 3 veteles es 2 kemiai utan most 26+3hetes terhes vagyok
2019. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Köszönöm a válaszokat.

Azota mar megjártam hetvegen a korhazat is mert az orvosok is mast mondanak. A nogyogyaszo. Egybol kizarta h ez az elozo terhessegem lett volna. Hat a korhazban viszont azt mondtak h biztos h az elozo terhessegem miatt volt a hcg még a véremben es ezert voltam otthon a tesztek pozitívak. Abbol a szempontbol megnyugidtam h

nem egy ujabb babát veszitettem el. De egy kicsit zavar h orvis orvos között is nagy a különbség..

2019. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!