Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8hónapos a babám sajnos...

8hónapos a babám sajnos anyagi helyzetünk nem engedi hogy tovább itthon legyek a picimmel napi kb 8arat kellene kibirnia massal ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
:(
2017. máj. 5. 09:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Bébiszitter? Anyós vagy az anyukád?
2017. máj. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
A gyerek ahhoz kötődik igazán, aki a legtöbb időt vele tölti, a legtöbbet foglalkozik vele, gondoskodik róla. Nálunk a bölcsiben volt olyan kisgyerek, akik jobban szerette a bölcsődés gondozónőjét, mint az anyukáját, elég érdekes egy helyzet. Ha belegondolsz, a 8 órából 2-3 órát biztos, hogy alszik, azért nem olyan vészes, de ennél többet ne nagyon hiányozzál az életéből. Gondolom azért heti 2 szabadnapod is van, amikor az egész napot együtt tölthetitek.
2017. máj. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hú, enyémet lehetetlen lett volna beszoktatni 8 hónaposan, olyan durva szeparációs szorongás volt rajta, ami még most is tart 10 hónaposan. Még annál se maradt meg, akit régóta ismert. Szóval ha otthagytam volna bölcsiben egész nap hangos, halálra rémült sírással reagált volna, ami a sírni hagyás legdurvább fajtája kb, biztosan maradandó károkat okozott volna benne, úgyhogy én inkább élnék kenyéren és vízen még néhány hónapig.

De ha a te babád simán elvan másokkal, akkor nyugodtan beadhatod szerintem

2017. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Én nem adnám, de nem is kellett, de ez rajtad nem segít, ha muszáj, mert minden mást már megpróbáltatok.

Pl: Apuka már 2 állásban tolja, te otthonról fusizol (időseknek munka, takarítás, bébiszittelés... stb)...

2017. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Apuka mit mond? Hogyan próbál többet hozzárakni a szituhoz??
2017. máj. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Apukának GYED munka mellett? Úgy se jöttök jobban ki?
2017. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Az elso lanyom, 9 honaposan ment csaladi napkozibe, 2 nap alatt beszokott imadott odajarni, ma mar 4 eves. A kapcsolatunk kivalo,csupasziv kislany az ovoda velemenye szerint,a csoportban (23 gyerek kozul) erzelmileg a legstabilabb gyerek.


A kicsi 4 honapos volt mikor visszamentem, 9 honapos koraig anyu volt vele, azota bolcsis, egyetlen rossz pillanatunk nem volt.kiegyensulyozott 1,5 eves jelenleg.


Vezeto beosztasban dolgozom,ennyit tudtam tavolleni,


Nalunk nem opcio,hogy a ferjem szakadjon bele a meloba.

Mindketten dolgozunk 8-16:30-ig, utana es hetvegen minosegi idot toltunk a gyerekekkel.


Ha az anyagi helyzetunk igy jobb visszamennek ujra.


Sokkal jobb a gyerekednek,ha nyugodt anyagilag kiegyensulyozott csaladban el mint ha azon gorcsolsz mibol veszel pelenkat .


Semmi baja nem lesz, nalunk szempont volt,hogy intezmenybe jarjon, ne valaki massal legyen otthon.

Intezmenybol pedig a leheto legjobbat igyekeztunk valasztani.

2017. máj. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Apukának sok a sara :( autovetel stb.néha szüleit segíti a saját családjára nem nagyon jut igy :/ igy kénytelen vagyok én lépni mint anyuka!
2017. máj. 5. 12:03
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Ne mástol kérdezd hogy mit tenne ,főképp ne itt ,bölcsöde nem rossz,nem attol leszel rossz anya hogy bölcsibe adod mert vissza kell mened dolgozni,és nem fog kevésbé szeretni téged mert bölcsibe adod .

Az én a legidősebb fiam 2 éves korába vissza mentem dolgozni ekkor az őcse 9 hónapos volt mentek bölcsibe ,ma már kamaszok és továbbra is én vagyok a mindenük semmi gondjuk nem lett mert bölcsibe kellet meniük ,lányom 1 éves elmult mikor bölcsibe ment én meg dolgozni,semmi baja nem lett tőle 7 éves kedves kislány .

Ne másoktol várj e tekintetbe tanácsot te dönsd mi legjobb nektek.

2017. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
A barátnőm a férje hülyeségeire dolgozik. Nagyon sokat, sok éve, de a pasi mindig többet költ, mint amennyi van... Szal csak ne legyen szélmalomharc. És örülök, hogy mindenkinek jól alakult, de ettől még nem gondolom, hogy egy 8 hónaposnak ne az anyja mellett lenne a helye...
2017. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!