Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja kidreült hogy...

Két napja kidreült hogy terhes vagyok! A párom nagyon örül neki! Én viszont nem igazán! Mert nagyon félek és nem tudom mit tegyek! Ez természetes eleinte? Elfog múlni a bizonytalanságom?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 12:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
El:-)))Szinte mindenki bepánikol az elején.Én régóta vágytam egy babára,aztán mikor teszteltem tiszta ideg lettem hogy mi lesz most.Sirtam meg ilyenek,de pán nap múlva elmúlt.Most 9 hetes a kislányom,és egy csoda!Túl leszel rajta pár nap alatt,és majd tudsz örülni neki.Gratulálok!
2010. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Nálam is ez volt, már házasok voltunk pedig a férjemmel, mégis úgy bepánikoltam. Aztán elmúlott egy idő múlva, de ehhez az is kellett hogy nyugtatgassam magam, főleg hogy a picinek sem tesz jót.
2010. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Istenem,hányan adnánk oda itt mindenünket,egy pozitív tesztért!!!Örülj,de nagyon,én boldogságomban biztosan sírnék!
2010. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
én is ezt éreztem,nagyon örültem,de meg is ijedtem,hogy most mi lesz.aztán elmúlt és csak az öröm maradt.
2010. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Orulok hogy meg hallok ilyent,mert en is ugyanigy ereztem es emiatt mar buntudatom is volt.De ahogy elmentem az elso Uh ra mindjart jobban es jobban elfogadtam es most hogy erzem a mozgasat mar alig varom hogy megszulessen.Nem kell buslakodni mert imadni fogod garantalom:)Csak most ezerrel felfordul az eleted de azert hidd el megeri mert utana mar ez lessz termeszetes:)jo babavarast neked es meglasd te leszel a vilag legboldogabb anyukaja:)20h kismama vagyok(masodik babam;))
2010. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Természetes, kell idő, míg az ember megbírkózik a gondolattal. Mi is terveztük, mégis néha félek ettől az egésztől. De el fog múlni ez a bizonytalanság a test és a lélek is felkészül az anyaságra.
2010. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Elsőnél mi is megbeszéltük,elsőre össze is jött,csináltam tesztet,párom nézte.Idő eltelte után odajött hozzám,megölelt,láttam a pozi tesztet,és zokogtam.nem bőgtem,hanem zokogtam.Soha nem felejtem el.Aztán nálam is jött a pánik,h mi lesz majd később.Aztán már csak azt vártam,h mikor büszkélkedhetek látványosan,magyarul mikor látszik már a pocakom.Első uh-on,fel sem bírtam kelni a vizsgálóról,annyira sírtam a szívdobogástól!Egyik ctg vizsgálaton még a szívdobogást is felvettem telcsire,h hallhassák a családtagok is... Egy csoda volt!

Most a kistesóra 7 hónapot vártunk,vasárnap teszteltem pozit,és szintén bőgtem mint a hülye! :)

Nálad is el fog múlni a pánik,nyugi.Élvezd a terhességet,nagyon csodálatos dolog.

Boldog Babavárást!

2010. júl. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a sok tanácsot és a jó kívánságokat!Remélem tényleg elmúlik ez az érzés!Mert tudom hogy nem tesz jót a babának!...Énis párszor azt kívántam bár terhes lennék,erre most meg amikor megláttam a tesztet majdnem elájultam,sírtam,oda voltam hogy most mi lesz!És még azt érzem hogy nem állok készen az anyaságra!Hogy nem tudom végig csinálni!Mert még nem készültem fel rá sehogy sem!NAGYON FÉLEK!!
2010. júl. 12. 21:49
 9/17 A kérdező kommentje:
Ja és valaki írjon nekem ha tud(tapasztalat alapján) lécci olyan nyugtató vitamint ami nem árthat a babának!
2010. júl. 12. 21:52
 10/17 anonim ***** válasza:
A terhesseg korai szakaszaban nekem a folsavat kellett szednem,aztan a terhes vitamint,en a Maternalt szedem az elso babammal is azt szedtem.Ne idegeskedj mert nem lessz semmi gond,orulj mert olyan jo erzes ha van egy kisbabad hogy ha megszuletik minden jon magatol,tudni fogod mikor mit kell tenned,kezdj el gondolkodni mi lessz a neve ha fiu,ha lany meg rendezd be fejben a gyerekszobat almodozzal milyen jo lessz majd amikor buszken tolod a babakocsiba es milyen jo lessz majd ha valaki anyanak szolit es te leszel a vilag kozepe szamara.POZITIVAN mindenhez es ne felj a szulestol sem mert elore ugysem fogod tudni mi lessz,en paraztam mindentol es min den rosszat elkepzeltem aztan be is kovetkezett.Most 20hetes vagyok es pozitivan alok hozza,es eddig minden siman ment,jok az eredmenyek jol erzem magam es varom a nagy pillanatot.:-)))ird meg hogy milyen volt az elso eko felvetelen mert kivancsi vagyok akkor hogy fogsz erezni;)
2010. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!