Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek vajon terhes ha?

Lehetek vajon terhes ha?

Figyelt kérdés
Négy hónapja próbálkozunk. Szedek terhes vitamint és plusz folsavat is. Ma délután vettem kettő tesztet mert 5 napja késik és valamit mintha nagyon nagyon halványan láttam volna a teszten. Mutattam barátnőmnek, ő is látta, mintha valami lenne ott. De ugye délutánig már vagy 10-szer pisiltem, nyilván nem volt olyan koncentrált a vizelet. Reggel csinálom meg a másik tesztet. Ha esetleg terhes vagyok, az nem baj, ha öt nap késés utan is csak halványan mutatja a teszt a második csíkot?
2019. aug. 4. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A sűrű pisilés is gyanús.

Lehetsz terhes. Reggel kiderül. Drukkolok.

2019. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
1 hét késés után nekem negatív volt, rá egy héttel már pozitív, ne görcsölj rá.. Jön ha jönni akar :)
2019. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Először nekem is nagyon halvány volt a csik
2019. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Úgy izgulok, hogy reggel mit fog mutatni a teszt!
2019. aug. 4. 22:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi lett a reggeli teszten?
2019. aug. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Na?
2019. aug. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na hát a reggeli ugyanaz mint a délutáni. Valami mintha látszódna, de ha a férjemnek mutatnam meg, na ő tuti nem látna rajta semmit. Barátnőm ezen is látja amit a tegnap délutánin. Ma megyek patikába, veszek az x-epilesnel komolyabb és jobb tesztet és holnap reggel újra megnezem. Annyi, hogy ma reggeltől magamhoz képest baromi sok ilyen fehér picit vizes (bocsi ha undi) folyasom van,ami nekem nem szokott lenni. Meg éjjel mikor felkeltem éreztem kicsi diszkomfort érzést a gyomromban, de ennyi. Be sem akarom beszélni magamnak, hogy terhes vagyok, de ki sem akarom zárni.
2019. aug. 5. 10:05
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja amúgy a tegnapi sok pisilés attól lehetett szerintem, hogy megittam ketto lattet itthon, ami úgy mennyiségre is sok meg a kávé amúgy is vizhajto hatású 😊.
2019. aug. 5. 10:07
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja a mellfeszules, ami nagyon nagyon ott van mielőtt meg szokott jönni, kissé már mérséklődött, bár még mindig fáj, de már elviselheto.
2019. aug. 5. 10:08
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyébként itt a tegnapi teszt. Lehet csak én akarom belelatni azt a második csíkot. Persze a kép nem adja vissza.... 😕 [link]
2019. aug. 5. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!