Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes az hogy valami...

Zsazsett kérdése:

Természetes az hogy valami pici folyt a mellemből? Ma, holnap meg holnap után van pete érésem de edig se védekeztünk

Figyelt kérdés

#Lehetek-terhes
2017. júl. 20. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Hormonproblémára utal (magas prolaktin) nagy valószínűséggel. Fordulj orvoshoz, hogy megvizsgálja a melledet és laborvizsgálatot kérjen.
2017. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Az lesz igaz jó lenne ha baba lenne

3 nap alatt bele húzunk hàtha következőleg pozitiv tesztet rakhatok fel :-)

2017. júl. 20. 22:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem. jól mondta első, magas prolaktin, amíg nem szeded rendbe gyógyszerrel, addig ne reménykedj nagyon babában.
2017. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Rendbe köszönöm


De az mért van hogy 3 napja folyton fàj a fejem és lent feszül a hasam ?

Holnap doki?

2017. júl. 20. 22:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont attól hogy belehúztatok.
2017. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ez baj?
2017. júl. 20. 22:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tesómnak volt ilyen, teherbe is esett, de kétszer is elvetélt, mire hajlandóak voltak foglalkozni vele. Magas volt a prolaktinja, rendbeszedték, utána megint azonnal teherbeesett, csak épp már nem vetélt el.
2017. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Fejfájás, hasfeszülés középidőben maxmimum peteérést jelezhet, no meg ez a rohadt meleg ami bejött.


Előttem jól írták, magas prolaktin szinted van szinte 100% és amíg nincs kezelve baba sem lesz. Ha véletlen sikerülne is csak rossz vége lenne :(


De öröm az ürömben, hogy hamar megvan a megoldás, és gyorsan helyreteszik. Csak tessék mihamarabb dokihoz menni.


Én pl 38 hetes terhes vagyok, de még egy csepp előtejem sem volt, és tán már nem is lesz, csak szülés után.


Kitartás, ha nincs túl nagy gond őszre már pocaklakód is lehet :)

2017. júl. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ! Prolaktin gondot jelez. Az meg gáolja a teherbeesést
2017. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!