Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van barmilyen esely ra?

Van barmilyen esely ra?

Figyelt kérdés

Eloszor is: tudom, hogy tele van ilyen kerdesekkel ez az oldal. Nem szeretnek lekezelo valaszokat kapni, alapjaraton en sem gondolnek terhessegre, viszont nagyon stresszes volt az elmult par napom (nagyapam elvesztese,anyam korhazba kerulese...) es mar csak ez hianyozna.

22-etol 28-aig ket nap kivetelevel egyutt voltam a baratommal, ovszerrel VEDEKEZTUNK, nem szakadt ki egyszer sem. 29-en megjott a menstruaciom,nem volt annyira elenk szinu, viszont tegnap is meg barnaztam kicsit. Egy oraval ezelott 36,9 volt a hom (tudom nem reggeli ho, de maskor ciklusom ezen napjan 35,9-36,2 szokott lenni reggel)

Kene tesztelnem vagy felejtsem el es koncentraljak anyam gyogyulasara?


2019. aug. 5. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kizárt a terhesség, de ha attól megnyugszol csinálj egy tesztet. 🙂
2019. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Óvszeres védekezés + menstruáció. Nem hiszem, hogy ez most babát jelent.

Miből gondolod, hogy terhes lehetsz? Azert, mert ma este magasabb volt a hőd? Ha bizonytalan vagy tesztelj egyet, inkább, mint hogy ezen stresszelj, van épp elég gondod most.

2019. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

27-en egyszer hanytam,de azelott este nem esett jol egy etel (vendegsegben voltam es hat na, meg kellett enni :D)

Azota viszont nem erzem jol magam, tobb, mint egy hete (bar az esemenyek nagyon egymas utan jottek az elmult napokban es idegesseg is produkalhat ilyet)

2019. aug. 5. 20:29
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az étel okozza a hányast és a hőemelkedést is, szerintem.
2019. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak a ketto kozott eltelt 9-10 nap🤔
2019. aug. 5. 21:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne keresd a kifogásokat..

Szinte kizárt a terhesség,ha nem szakadt ki,ha megjött.

Anyud valósan beteg ha kórházban van,tehát koncentrálj rá és jobbulást neki.

2019. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
36,4
2019. aug. 6. 08:03
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Teszteltél?
2019. aug. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem, en sem latok sok eselyt, egyszer sem szakadt ki az ovszer es megjott, voroses szine volt, de elofordult, hogy sotetbarna

Teszthez maximum holnap jutnek csak, ma biztos, hogy nem

2019. aug. 6. 09:35
 10/13 A kérdező kommentje:
Megnéztem, juniusban is a 8. napon ennyi volt a hom es a 12. napig is ilyen 36,3-36,5 majd utana leesett egy nap es onnantól emelkedett. (Ma vagyok a 9.napon, júliusban nem mertem a homet)
2019. aug. 6. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!