Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rájöttem, hogy mégis tovább...

Rájöttem, hogy mégis tovább szeretnék tanulni.350 ponttal bármi esély bármilyen államira?

Figyelt kérdés
Érettségi után elkezdtem dolgozni, de rájöttem, hogy mégis szeretnék egy diplomát.Bármi esély ilyen kevés ponttal?

2016. febr. 2. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok helyre tudsz ennyi ponttal menni. Pl mérnök vagy informatikus képzéseknél relatív alacsony a ponthatár.
2016. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, de teljesen mindegy milyen diploma?


A tavalyi ponthatarokat a felvi.hu-n meg tudod nezni.

2016. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen egyenlőre csak kíváncsi vagyok a lehetőségeimre.
2016. febr. 2. 16:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt is tudni kellene, hogy melyik érettségikből jön ki ez a pontszám, mert mérnökinfóra például nem tudsz menni, ha a magyar és a töri érettségid duplázásából van ennyid, mert arra matek és infó vagy fizika kell, vagyis az eredményeidet sem ártana tudni ehhez.
2016. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
töri + angol vagy magyar
2016. febr. 2. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!