Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láttatok már ilyet teszten?

Láttatok már ilyet teszten?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mára nem vártam, csináltam egy tesztet. Ilyen lett:


[link]


Érdekes. Persze fogok még csinálni másikat, most csak egyet vettem, az is ilyen lett... Elázhatott? Érdekes, mert a teszt csík tetejénél, a teszt élén látszik a rózsaszínes elszíneződés.


Facelle teszt amúgy.


2019. aug. 6. 21:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Azért ha holnapután sem jön meg, szerintem csinálj tesztet. Nem várt másnapján nekem is elég halványka volt még. Görcsölni is görcsöltem egy hónapig kb., én is azt hittem, hogy meg fog jönni. De nem hálisten. Lehet még nálad sincs minden veszve :)
2019. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Ha nem jön meg, azért persze, fogok még tesztelni. Köszi csajok! :)
2019. aug. 7. 20:44
 23/30 anonim ***** válasza:
megy a drukk! :)
2019. aug. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
megy a drukk :) es irj hogy mi volt
2019. aug. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Hát de ez egy pozitív teszt :)
2019. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
nekem nem tölti be :( valami mas linkel nem tudod belinkelni?
2019. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Számomra azért kétséges a foltossága miatt.

Sajnos a képet le is töröltem a telefonomról a családi közös felhőzés miatt, nekik akkor akarok szólni, ha majd biztos lesz. Nekem most megnyitotta amúgy, lehet, hogy csak valami szerverhiba volt, szerintem próbáld meg újra.


Helyzetjelentés: mensinek még semmi jele. Mostmár várok még egy napot, hogy meglegyen a kettő, aztán reggel csinálok még egy tesztet. Amúgy a luteális fázisom csak 11-12 nap, arra gondoltam, hogy azért nem volt egyértelmű eddig a teszt, mert kvázi korai volt.

2019. aug. 8. 16:58
 28/30 A kérdező kommentje:
Ja, és főleg azért akarok még várni, mert a második teszt olyan halvány volt, hogy úgy kellett nagyítóval keresni, ha tényleg baba van, adok neki két napot, hogy egyértelmű legyen.
2019. aug. 8. 17:06
 29/30 anonim ***** válasza:
Na miújság? :)
2019. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Sajnos ma megjött. Köszi azért a drukkokat!
2019. aug. 9. 22:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!