Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LH-teszt. Mindhárom pozitív?...

LH-teszt. Mindhárom pozitív? Ránéznétek? Ezek szerint van peteérésem?

Figyelt kérdés

Én mind a hármat pozitívnak látom. Hétfő-kedd-szerdan csináltam őket délben (fentről lefelé) . Nem ismerem ki magam, most csináltam először. Csak fura, hogy hétfőn vettem, és elsőre pozitív lett. A harmadik ugyan már gyengébb, de szerintem még mindig pozitív. Menstruációm vagy van, vagy nincs. (pár havonta vérzek egy-két napot vagy egy-két hetet, változó. 8 hónapja szültem, a nőgyógyász szerint nincs gond, hormonális és összefügg a szoptatással is. ) De akkor ezek szerint van peteérésem? Szeretnék teherbe esni, voltunk együtt tegnap, tegnapelőtt is. Érdemes még ma is? Van valakinek valami tanácsa, tippje, hogyan sikerülhetne?


[link]


2019. aug. 7. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a középső lehet a pozitív, de azon múlik, hogy a holnapi halványabb lesz-e.
2019. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes ma is! Az első kettő pozitív, az első negatívnál pedig érdemes együtt lenni.
2019. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A hétfő kedd pozitív a szerda már negatív :)
2019. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az utolso tuti nem pozi.

Az LH teszt, az LH csucsot jelzi, ettol meg elofordulhat, h nem reped meg a tuszo.

2019. aug. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Beágyazódást mikor, hány nap múlva lehet érezni? Az első babánál éreztem, de csak utólag jöttem rá, hogy az az volt. Mikor érdemes tesztelni? Csak mert a ciklusomból nem indulhatok ki... Az nincs :)
2019. aug. 7. 15:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Aktus utan 12-16nappal erdemes legeloszor tesztelni.

Beagyazodasra en is csak utolag jottem ra, h az lehetett es nem is ereztem minden terhessegemnel, csak pont az elso kettonel.

2019. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Előbb ciklus kellene...
2019. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Előbb ciklus kellene..."


Jó lenne, de nem sokat tehetek... Fogalmazok másképp: van ciklusom, csak kiszámíthatatlan. 8 héttel szülés után már megjött. És ahogy itt olvasom, sokaknál így is összejött...

2019. aug. 7. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!