Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség jele lehet a fehér...

Terhesség jele lehet a fehér folyás 2 nap mulva kellene megjönni?

Figyelt kérdés
Köszi a választ ?
2019. aug. 7. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. aug. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fehér folyás nem terhestünet.
2019. aug. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A folyásra nem lehet alapozni... alap esetben jellemző, hogy mensi előtt vízes folyás van. Én terhesen száraz voltam mint a sivatag mensi körül, majd vízes folyásom volt egész terhesség alatt, de van akinek krémes, van akinek semmilyen. Van akinek mensi előtt is krémes, van akinek naponta más, igazából magadhoz viszonyítva kell megfigyelni a dolgokat, de folyás alapján reménykedni, teljesen fölös és kb lehetetlen.


Ha már ennyire figyelsz, még egy terhességi teszt is okosabb döntés, két nappal mensi előtt még csak nem is túl korai tesztelni.


Minden esetre sok sikert.

2019. aug. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tipikus tünet. Nekem mondjuk mielőtt kiderült a terhességem, erős hüvelyi folyásom volt, de pms tünetek mellett.
2019. aug. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nyúlkálmán40 válasza:
22%
ez csakis azt jelentheti higy jézus gyermekével vagy terhes te kis mázlista
2019. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem mérvadó a fehér folyás. nekem nem várt elött hol vizes volt, hol száraz voltam. egyik nap ilyen, másik nap olyan. most van néha napján krémes folyásom, de inkább a szárazság jellemző.

21 hkm

2019. aug. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!