Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 5 hetes terhességnél...

Kb 5 hetes terhességnél előfordulhat néha görcsölés (mintha megjönni akarna) és csipp-csöpp barna vagy rózsaszín folyás?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, de nem jelent túl jót...én elmennék dokihoz!
2010. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj ne illyeszdgess!!!!:(Csak nem vetélés készül?Abba belehalok.
2010. nov. 5. 16:02
 3/7 anonim válasza:

Amíg nem vérzés, csak foltozgatás, addig nincsen baj.

A méhed tisztul. Az apró görcs is a méh átalakulását jelzi!

Sok boldogságot!

2010. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!!Remélem tényleg nem lesz gáz.
2010. nov. 5. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Apró görcs normális,a barnázást meg kell mutatni az orvosnak,most vagy holnap,de minnél hamarabb.Nem feltétlenül jelent bajt,de lehet vetélés előjele is,úgyhogy ne halgass csak erre:MUTASD MEG MAGAD VALAKINEK MINNÉL ELŐBB!!!
2010. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én kb. 4 hetes voltam, amikor először rózsaszínes, majd világos barnás folyásom volt. Rögtön elmentem az orvosomhoz, mert azt hallottam én is, hogy ez rosszat jelent. Azt mondta az orvosom, hogy nem ír fel gyógyszert, de nagyon sokat pihenjek és no szex. Kb. 1 hétig tartott a barnázás, utána teljesen elmúlt. Most 12 hetes kismami vagyok.

Vigyázz magatokra, sok boldogságot kívánok!

2010. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet.Azért ellátogatok a dokihoz.Arra mi is gondoltunk a párommal, h a sexet kicsit hanyagolni kellene.
2010. nov. 6. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!