Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai tesztelés és terhesség?...

Korai tesztelés és terhesség? Tünetek? Kérdés lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 10.dpo-n nagyon jól látható pozitívat teszteltem, a 12.dpo-n megismételtem és mèg erősebb a teszt. Van màr gyermekem, de nála az elmaradt mensi utàn kb. 3 nappal volt ilyen a tesztem mint most. Az ovu napjàt teszt ès hôgörbe alapjàn is biztosan tudom. Ràadàsul az elsô tesztet dèlutàn csinàltam! Volt valakinek így? Rendben volt minden? Nagyon izgi az egèsz.... ès komolyan kezdem magam ùgy èrezni nèha mint aki lebeg, mint akivel valami ne okè, olyan rossz a közèrzetem. Elsô gyermekemmel nagyon sokat kellett pisilnem ès nagyon fájtak a cicik... most semmi ilyen, helyette ez a furcsa lebegès èrzèsem van... ne nevessetek ki. Kinek milyen volt ilyen korai teszt utàn a terhessège? Erôsödtek a tünetek, vagy rosszullètek?

Köszi a válaszokat elôre is!


2019. febr. 2. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is nagyon hamar teszteltem. Nagyon halvány volt a csík. Két nap múlva már erősebb volt. Fizikai tüneteim nem voltak csak az a "földöntúli" boldogság, ami neked is.


Tegnapelőtt volt 3 hónapos a kisfiam.

2019. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%

Az érzékenyebb tesztek már a 9.dpo-n pozitívat mutatnak,tehát nincs a 10-eivel semmi baj.

Miért ne lenne minden rendben?Ne beszélj be magadnak mindenféle hülyeséget.

2019. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!