Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vannak bélférgeim (Ha...

Ha vannak bélférgeim (Ha vannak gilisztáim) De későn jöttem rá és próbálkozunk a baba projektel, sikerülhet így is?

Figyelt kérdés
vagy emiatt nem eshetek teherbe

2019. aug. 9. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Elárulok egy titkot, az emberiség nagy részének vannak bélférgei, csak nem igazán tudnak róluk az emberek és tüneteket sem okoznak. Valószínűleg nekem is, és neked is, aki ezt a választ olvasod. És ez tök normális, évmilliók óta velünk élnek. A baj akkor lesz, amikor valami oknál fogva elszaporodtak és ilyenkor tünetek is vannak. Háziorvos fel tud írni amúgy emberi féreghajtó tablettát.
2019. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vermox-ot írass.
2019. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Mivel gondolom nem a méhedben élősködnek, ezért nem nagyon értem az összefüggést!

Ha meg viszket a seggedlyukad, írass Vermoxot!

2019. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első válaszoló is irta elég gyakori... nekem terhesség alatt volt sajnos, másik gyerek hozta haza oviból körme alatt valószínűleg, de igazából mindegy is hogyan.


Fertőtlenitettem éjjel nappal, húztam új ágyneműt, vasaltam mostam, már senkinek nem volt hosszú körme a családban, fokhagyma kapszulát toltam ezerrel... végül 6 keserves hét után elmúltak a tünetek. A babammal minden ok, semmi baja nincs hála az égnek. Ja meg annyi hogy lehet kapni zselés fokhagyma kapszulat, egyik éjjel mikor ne tudtam aludni a kukacoktol, akkor már végső elkeseredésemben fel helyeztem 2 kapszulat közéjük (nemtudom szebben leírni). Na ez nagyon hatásos volt. Szóval nyugi baja nem lesz a gyereknek a kukacoktol, de azért ne hagyd őket tulszaporodni, mert elég kellemetlen tüneteket okoznak - tápanyag hiányt is!


És mire megjön a baba addigra amennyire lehet legyen elkerülhető az ő megfertőződése!

2019. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

Irass fel vermoxot és csak utána.

En terhes vagyok a gyerekem gilisztás lett nagyon féltem hogy elkapom mert a gyogyszer nem tul jo ilyenkor viszont en biztos nem tudtam volna ezekkwl hetekig egyutt elni.

2019. aug. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!