Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A lényege annyi lenne hogy...

A lényege annyi lenne hogy próbálkozunk a párommal de nem sietünk sehova ezzel és még is olyan mintha össze jött volna a baba?

Figyelt kérdés
2 alkalommal próbálkoztunk ebbe a hónapban! Ovuláció előtt 1 nappal történ a második. Másnap furcsán ébredtem alhasi görcsök törtek rám,3 napra rá már több tünet is jött vele, émelygés ugyan úgy alhasi görcsök rosszullét zsibbadás derék fájás álmosság! Viszont ma még kisereltem egy tesztet ami nem adót eredményt arra hogy terhes lennék szval kicsit megijedtem mitől vannak ezek a panaszok körülbelül a menstruációm kérdéséhez hasonlítanam de még durván 2 hétem van a menstruaciomig! Nektek mi a veleményetek mit gondoltok erről? Nem tudom pontosan hogy ezzek a tesztek mikortól mutatnak terhességet igazából kis naiv vagyok mivel maximum 4 napja történt az hogy elment bennem!lehetséges hogy túl korai ahoz hogy a teszt kimutassa? Mitől vannak ezek a tünetek?
2019. febr. 18. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Hogy mitol lehet azt nem tudom, de biztos nem terhessegtol ha meg ket heted van a menstruaciodig. A tunetek joval kesobb jonnek. Alhasi gorcs nekem az elmaradt menstruacio napja korul volt, enelyges pedig csak kb 6 hetes terhesen. A fogantatas koruli napokban nincs semmifele tunet meg.
2019. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Hat 2 heted nem lehet mivel akkor kb ma lenne a peteeresed.


"Másnap furcsán ébredtem alhasi görcsök törtek rám" - > ez volt a peteeres. Ha kesik akkor kell tesztelni de legkorábban 10-12 nappal az ovulacio utan mutathatjak olyan tesztek amik korai kimutatasra valok.

2019. febr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok csak már annyira kattogtam ezen, 10 napom van még a menstruacioig!Régebben le töltöttem egy menstruációs kis naplót abba vezetem nekem annyit segít!
2019. febr. 19. 07:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát a nagykönyvi 28 napos ciklus ugye indul a menzesz első napjától, rá két hétre van elvileg az ovuláció (ez is járhat tünetekkel előtte és utána), amikor termékeny vagy, ha akkor sikeres, akkor még két hét, mire levándorolva és beágyazódva elkezd annyi hormont termelni, amit kimutathat a teszt, és ez nagyjából egybe esik a következő menzesszel. Persze nagy egyéni különbségek lehetnek, de ezért szokták mondani, hogy ha késik, akkor érdemes tesztelni. Viszont pár nappal aktus után biztos nem fogsz terhességi tüneteket észlelni. Ha most hagytad abba a tablettát, vagy csak attól, ha most izgatottan figyeled magad, szinte bármilyen tünetet produkálhatsz, amit eddig nem, de beléd akkor sem fog senki látni, ki kell várnod türelemmel - de ha terhes lettél, akkor sem maradsz le semmiről, nyugi. :)
2019. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!