Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek teherbe eshettem?

Szerintetek teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

Ezen a heten csutortokon nem vettem be a tabit majd masnap szexeltem ugy hogy el is ment bennem a partnerem?

Lehetek terhes? A fogamzásgátló 3.hetenek elején történt.



2019. aug. 10. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha nem szeded rendesen, nem véd. Ennyire egyszerű.
2019. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a 3.heten nem lehet baj nem?
2019. aug. 10. 20:15
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Fogamzásgátló legkésőbb 10 nap után már védettséget ad.

3hét után 1nap kimarad semmi bajod nem lesz.

2019. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mikor hagyod ki. Ha kihagytad terherbe eshetsz. De ha már nem vetted be a bogyót, miért nem védekeztetek?
2019. aug. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már szándékosan nem védekezel, legalább olvasnád el a betegtájékoztatót, hogy ne mondj hülyeségeket. Az első és a harmadik héten a legveszélyesebb, ha nem veszed be. A második héten valamivel kisebb a valószínűsége a teherbeesésnek, ha kimarad egy szem, de ez nem jelenti azt, hogy kizárt! A fogamzásgátló akkor véd, ha jól szeded.

Bárkivel megeshet, hogy elfelejti bevenni, de ilyenkor a betegtájékoztató szerint pótolni kell, amikor eszedbe jut, és utána kiegészítő védekezést használni. Nem csak úgy csinálni, ahogy eszedbe jut.

2019. aug. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most melyikotoknek van igaza??
2019. aug. 11. 09:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el a betegtájékoztatót!!! Ha nem tudsz kiigazodni rajta, ne arc nélküli idegenektől kérj tanácsot, hanem hívd fel a nőgyógyászodat.
2019. aug. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom kipontozott le, de ha napot kihagy a fogamzásgátlobol semmi baja nem lesz.

Tobb mint 12 évig szedtem. Es volt hogy elfelentettem bevenni, mégsem lettem terhes. Védettséget ad ha már egy ideje szeded.

Akkor nem véd ha antibiotikumot szedsz mellette.

Nyugodtan le lehet pontozni. Amig volt hogy elfelejtettem beszedni nem lettem terhes.

De mikor elkaptam virust es antibiotikumot szedtem sikerult teherbe esnem pár éve.

2019. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!