Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Először megszeretnék kérni mindenkit, hogy ne bántsatok. Nem tudtam elmenni a gyógyszertárba.

Most ebben a hónapban 12.-edikén hajnali 1 órakor voltam együtt a párommal, majd megtörtént a baleset.

72 órás eseményutáni tablettát vásároltunk, de már csak túl későn.

A tablettát 74 órára tudtam bevenni.

Az előző menstruációm 20-adikán kezdődött, 5 napig tartott.

Ha babánk lenne nem lenne probléma, csak borzasztó sokat dolgozom.

Teherbe eshettem?



2019. júl. 18. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Lassan ki kell derülnie. A 72 órás tabletta hatékonysága az eltelt idővel párhuzamosan csökken.
2019. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Írták már páran előzőleg, hogy abszolut nincs hatékonysága ha a 3 nap eltelik.:/
2019. júl. 18. 11:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha hétvégén nem jön meg, akkor vegyél tesztet. Ha pozitív, akkor megtudjátok beszélni, hogy hogyan tovább.
2019. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen-igen, mindenképpen fogok venni tesztet.

Várok hétfőig.

2019. júl. 18. 12:03
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Ez a negyedik alkalom, hogy kiírod a kérdést. Az elsőt ki is emelted. Szerinted ha ugyanazok az embere olvassák, akkor mivel fogsz másabb választ kapni, mint az előzőekben?
2019. júl. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyaltalan nem kaptam konkret valaszokat, azon kivul, hogy tervezhetem a gyerekszobat illetve hasonloak..

Szerettem volna tapasztalatokat is hallani

2019. júl. 18. 12:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Okés, én ezt értem, de inkább akkor oda kéne irkálni, és kiemelni, mert úgy lehet látni az előző válaszokat is. Szerintem több kérdést felesleges kiírnod, mert töröltetni fogják úgyis.
2019. júl. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Milyen baleset történt? Felelősségteljes szex mellett nem lehetsz terhes. Ha nem akarsz gyereket húzzon gumit a pasid és nem lehetsz terhes.
2019. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!