Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fél éve volt a mellnagyobbitás...

Fél éve volt a mellnagyobbitásom . Most teherbe estem! Volt valaki igy rajtam kivül?

Figyelt kérdés

A babát megtartom . Plasztikai sebèszemet holnap tudom hivni csak .

Nem lesz baj ugye ?


2019. aug. 11. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
micsoda peched van......
2019. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

A sajátomból kiindulva a féléves cicim már majdnem teljesen rendben volt, egy picit látszott még a piros csík.


Szerintem nem lesz rá rossz hatással, 1,5 éves lesz, mire a gyereked megszületik, akkor már bőven szoptathatsz vele, amennyiben izom alá rakattad az implantot.


Mondjuk az első évben, ha jól emlékszem hajlamosabb a tokosodásra, és még nem biztos, hogy ezt megúsztad, de szerintem nagyon kicsi erre az esély, szerintem semmi bajod nem lesz.

2019. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Vedőnöm is ezt mondta , meg hogy szoptatáskor kicsit jobban kell rá majd figyelni .

Igen ,izom alá lett rakva .

2019. aug. 11. 12:27
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
Ezért kell védekezni, buktad az árát.
2019. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Egy ismerősömnek idén februárban volt a mellműtète, majd márciusban teherbe esett. Eddig semmi gond nincs, nyilvàn majd terhesség és szoptatás után derül ki, hogy kell e korrekció, de van, akinek két gyerek szoptatása után is tökéletesen állnak az implantos cicik.
2019. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

Így van ahogy az #5 írja.


Én is ismerek olyat aki néhány hónappal a műtét után terhes lett. Szoptatás után is rendben volt, szépen a helyén voltak. Én a műtét után 2 évvel később lettem terhes, és csak rövid ideig tudtam szoptatni mégis kissé megereszkedett. Bár engem nem zavar. Eleve nem a nyakamban volt és nem is volt feltűnő szóval a páromon kívül senki nem is tudott róla hogy van bent implantátum.

2019. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!